Tento den se nic nehraje
4.2.2023 09:00 Okresní přebor 1. třídy
TJ Sokol TURNOV D - TJ Sokol HORNÍ BRANNÁ
4.2.2023 09:00 Okresní přebor 1. třídy
Sokol VÍCHOVÁ NAD JIZEROU A - TJ Sokol TURNOV E
4.2.2023 10:00 Krajský přebor 1. třídy
TJ Sokol TURNOV A - SK JIŘETÍN POD BUKOVOU A
4.2.2023 13:00 Okresní přebor 1. třídy
TJ Sokol TURNOV D - Sokol SEMILY A
4.2.2023 13:00 Okresní přebor 1. třídy
TJ Sokol KOŠŤÁLOV A - TJ Sokol TURNOV E
4.2.2023 16:00 Krajský přebor 1. třídy
TJ Sokol TURNOV A - TJ Sokol BRATŘÍKOV A
5.2.2023 09:00 Okresní přebor 2.třídy
TJ Sokol KOŠTÁLOV B - TJ Sokol TURNOV F
5.2.2023 09:00 Okresní přebor 2.třídy
TJ Sokol KOŠTÁLOV B - TJ Sokol TURNOV F
5.2.2023 09:00 Okresní přebor 2.třídy
TJ Sokol CHUCHELNA A - STAR Sokol TURNOV B
5.2.2023 13:00 Okresní přebor 2.třídy
TJ Sokol CHUCHELNA A - TJ Sokol TURNOV F
5.2.2023 13:00 Okresní přebor 2.třídy
TJ Sokol KOŠTÁLOV B - STAR Sokol TURNOV B
5.2.2023 13:00 Okresní přebor 2.třídy
STAR Sokol TURNOV A - Sokol BENEŠOV A
11.2.2023 09:00 Okresní přebor 3. třídy
STAR Sokol TURNOV C - Orel LOMNICE NAD POPELKOU B
11.2.2023 10:00 Krajský přebor 2. třídy
TJ Sokol TURNOV B - ST FRÝDLANT A
11.2.2023 10:00 Krajský přebor 2. třídy
TJ ZÁKUPY A - TJ Sokol TURNOV C
11.2.2023 10:00 Okresní přebor 3. třídy
Spartak ROKYTNICE A - STAR Sokol TURNOV C
11.2.2023 10:00 Okresní přebor 3. třídy
TJ Sokol NOVÁ VES NAD POPELKOU C - STAR Sokol TURNOV C
11.2.2023 16:00 Krajský přebor 2. třídy
KST Victory LIBEREC B - TJ Sokol TURNOV C
29.1.2023 Turnov - Okresní přebory družstev žactva
Výsledky

/ / :
Domací - Hosté
Výsledek:
Okresní přebor 3. třídy 1.4.2023 11:00 STAR Sokol TURNOV C Orel LOMNICE NAD POPELKOU B 0:01433
Okresní přebor 3. třídy 1.4.2023 10:00 STAR Sokol TURNOV C Spartak ROKYTNICE A 0:01432
Okresní přebor 3. třídy 1.4.2023 09:00 TJ Sokol NOVÁ VES NAD POPELKOU C STAR Sokol TURNOV C 0:01431
Okresní přebor 2.třídy 26.3.2023 13:00 Orel LOMNICE NAD POPELKOU A TJ Sokol TURNOV F 0:01423
Okresní přebor 2.třídy 26.3.2023 13:00 STAR Sokol TURNOV A STAR Sokol TURNOV B 0:01424
Okresní přebor 2.třídy 26.3.2023 09:00 STAR Sokol TURNOV A TJ Sokol TURNOV F 0:01421
Okresní přebor 2.třídy 26.3.2023 09:00 Orel LOMNICE NAD POPELKOU A STAR Sokol TURNOV B 0:01422
Krajský přebor 2. třídy 25.3.2023 17:30 ST FRÝDLANT A TJ Sokol TURNOV C 0:01405
Krajský přebor 2. třídy 25.3.2023 16:00 TJ Sokol TURNOV B TJ Sokol JABLONEC NAD JIZEROU B 0:01398
Okresní přebor 1. třídy 25.3.2023 13:00 Sokol VÍCHOVÁ NAD JIZEROU A TJ Sokol TURNOV D 0:01408
Okresní přebor 1. třídy 25.3.2023 13:00 TJ Sokol TURNOV E TJ Sokol HORNÍ BRANNÁ 0:01411
Krajský přebor 2. třídy 25.3.2023 10:00 TJ Sokol TURNOV B SO SLANÁ U SEMIL A 0:01397
Okresní přebor 1. třídy 25.3.2023 09:00 TJ Sokol KOŠŤÁLOV A TJ Sokol TURNOV D 0:01407
Okresní přebor 1. třídy 25.3.2023 09:00 TJ Sokol TURNOV E Sokol SEMILY A 0:01410
Okresní přebor 1. třídy 18.3.2023 09:00 TJ Sokol NOVÁ VES NAD POPELKOU B TJ Sokol TURNOV D 0:01406
Okresní přebor 1. třídy 18.3.2023 09:00 TJ Sokol TURNOV E TJ Sokol VESEC B 0:01409
Krajský přebor 2. třídy 11.3.2023 16:00 TJ ZÁKUPY A TJ Sokol TURNOV B 0:01396
Krajský přebor 2. třídy 11.3.2023 16:00 TJ Sokol TURNOV C TJ Lokomotiva ČESKÁ LÍPA C 0:01404
Okresní přebor 2.třídy 11.3.2023 13:00 Orel STUDENEC STAR Sokol TURNOV A 0:01420
Krajský přebor 2. třídy 11.3.2023 10:00 TJ Sokol TURNOV C TJ Jiskra NOVÝ BOR C 0:01403
Okresní přebor 2.třídy 11.3.2023 09:00 STAR Sokol TURNOV B TJ Sokol TURNOV F 0:01418
Okresní přebor 2.třídy 11.3.2023 09:00 Sokol VÍCHOVÁ NAD JIZEROU B STAR Sokol TURNOV A 0:01419
Krajský přebor 2. třídy 10.3.2023 18:30 KST Victory LIBEREC B TJ Sokol TURNOV B 0:01395
Krajský přebor 1. třídy 5.3.2023 10:00 TJ Lokomotiva ČESKÁ LÍPA B TJ Sokol TURNOV A 0:01391
Krajský přebor 1. třídy 4.3.2023 16:00 TJ Jiskra NOVÝ BOR B TJ Sokol TURNOV A 0:01390
Okresní přebor 2.třídy 26.2.2023 13:00 Sokol VÍCHOVÁ NAD JIZEROU B STAR Sokol TURNOV B 0:01374
Okresní přebor 2.třídy 26.2.2023 13:00 STAR Sokol TURNOV A TJ Sokol CHUCHELNA A 0:01415
Okresní přebor 2.třídy 26.2.2023 13:00 Orel STUDENEC TJ Sokol TURNOV F 0:01416
Okresní přebor 2.třídy 26.2.2023 09:00 STAR Sokol TURNOV A TJ Sokol KOŠTÁLOV B 0:01375
Okresní přebor 2.třídy 26.2.2023 09:00 Sokol VÍCHOVÁ NAD JIZEROU B TJ Sokol TURNOV F 0:01414
Okresní přebor 2.třídy 26.2.2023 09:00 Orel STUDENEC STAR Sokol TURNOV B 0:01417
Krajský přebor 2. třídy 25.2.2023 16:00 TJ Jiskra NOVÝ BOR C TJ Sokol TURNOV B 0:01394
Krajský přebor 2. třídy 25.2.2023 16:00 TJ Sokol TURNOV C SO SLANÁ U SEMIL A 0:01401
Krajský přebor 2. třídy 25.2.2023 10:00 TJ Sokol TURNOV C TJ Sokol JABLONEC NAD JIZEROU B 0:01402
Krajský přebor 2. třídy 24.2.2023 19:00 TJ Lokomotiva ČESKÁ LÍPA C TJ Sokol TURNOV B 0:01393
Krajský přebor 1. třídy 18.2.2023 16:00 TJ Sokol TURNOV A SKST LIBEREC F 0:01389
Krajský přebor 1. třídy 18.2.2023 10:00 TJ Sokol TURNOV A SKST LIBEREC G 0:01388
Krajský přebor 2. třídy 11.2.2023 16:00 KST Victory LIBEREC B TJ Sokol TURNOV C 0:01400
Krajský přebor 2. třídy 11.2.2023 10:00 TJ Sokol TURNOV B ST FRÝDLANT A 0:01392
Krajský přebor 2. třídy 11.2.2023 10:00 TJ ZÁKUPY A TJ Sokol TURNOV C 0:01399
Okresní přebor 3. třídy 11.2.2023 10:00 Spartak ROKYTNICE A STAR Sokol TURNOV C 0:01428
Okresní přebor 3. třídy 11.2.2023 10:00 TJ Sokol NOVÁ VES NAD POPELKOU C STAR Sokol TURNOV C 0:01429
Okresní přebor 3. třídy 11.2.2023 09:00 STAR Sokol TURNOV C Orel LOMNICE NAD POPELKOU B 0:01430
Okresní přebor 2.třídy 5.2.2023 13:00 TJ Sokol CHUCHELNA A TJ Sokol TURNOV F 0:01376
Okresní přebor 2.třídy 5.2.2023 13:00 TJ Sokol KOŠTÁLOV B STAR Sokol TURNOV B 0:01377
Okresní přebor 2.třídy 5.2.2023 13:00 STAR Sokol TURNOV A Sokol BENEŠOV A 0:01378
Okresní přebor 2.třídy 5.2.2023 09:00 TJ Sokol KOŠTÁLOV B TJ Sokol TURNOV F 0:01373
Okresní přebor 2.třídy 5.2.2023 09:00 TJ Sokol KOŠTÁLOV B TJ Sokol TURNOV F 0:01412
Okresní přebor 2.třídy 5.2.2023 09:00 TJ Sokol CHUCHELNA A STAR Sokol TURNOV B 0:01413
Krajský přebor 1. třídy 4.2.2023 16:00 TJ Sokol TURNOV A TJ Sokol BRATŘÍKOV A 0:01387
Okresní přebor 1. třídy 4.2.2023 13:00 TJ Sokol TURNOV D Sokol SEMILY A 0:01380
Okresní přebor 1. třídy 4.2.2023 13:00 TJ Sokol KOŠŤÁLOV A TJ Sokol TURNOV E 0:01382
Krajský přebor 1. třídy 4.2.2023 10:00 TJ Sokol TURNOV A SK JIŘETÍN POD BUKOVOU A 0:01386
Okresní přebor 1. třídy 4.2.2023 09:00 TJ Sokol TURNOV D TJ Sokol HORNÍ BRANNÁ 0:01379
Okresní přebor 1. třídy 4.2.2023 09:00 Sokol VÍCHOVÁ NAD JIZEROU A TJ Sokol TURNOV E 0:01381
Krajský přebor 2. třídy 28.1.2023 16:00 TJ Sokol TURNOV C SKST LIBEREC H 0:01383
Krajský přebor 2. třídy 28.1.2023 16:00 TJ Sokol ŽELEZNÝ BROD A TJ Sokol TURNOV B 0:01384
Okresní přebor 2.třídy 24.1.2023 13:00 TJ Sokol TURNOV F Sokol BENEŠOV A 10:21372
Okresní přebor 2.třídy 24.1.2023 12:00 STAR Sokol TURNOV B Obec JESENNÝ A 4:101370
Okresní přebor 2.třídy 24.1.2023 09:00 TJ Sokol TURNOV F Obec JESENNÝ A 6:101369
Okresní přebor 2.třídy 24.1.2023 09:00 STAR Sokol TURNOV B Sokol BENEŠOV A 10:21371
Okresní přebor 2.třídy 24.1.2023 00:00 Orel LOMNICE NAD POPELKOU A STAR Sokol TURNOV A 7:101368
Krajský přebor 1. třídy 21.1.2023 16:00 TJ Bižuterie JABLONEC NAD NISOU A TJ Sokol TURNOV A 1:101360
Okresní přebor 1. třídy 21.1.2023 13:00 TJ Sokol TURNOV D TJ Sokol TURNOV E 10:11366
Krajský přebor 1. třídy 21.1.2023 10:00 TJ Jiskra RASPENAVA B TJ Sokol TURNOV A 5:101359
Okresní přebor 1. třídy 21.1.2023 09:00 TJ Sokol TURNOV D TJ Sokol VESEC B "0:0"1364
Okresní přebor 1. třídy 21.1.2023 09:00 TJ Sokol TURNOV D TJ Sokol VESEC B 10:41365
Okresní přebor 1. třídy 21.1.2023 09:00 TJ Sokol NOVÁ VES NAD POPELKOU B TJ Sokol TURNOV E 10:31367
Krajský přebor 2. třídy 14.1.2023 16:00 TJ Sokol TURNOV B SKST LIBEREC H 10:71361
Krajský přebor 2. třídy 14.1.2023 16:00 TJ Sokol ŽELEZNÝ BROD A TJ Sokol TURNOV C 10:11362
Krajský přebor 1. třídy 7.1.2023 16:00 TJ Sokol NOVÁ VES NAD POPELKOU A TJ Sokol TURNOV A "0:0"1357
Krajský přebor 1. třídy 7.1.2023 16:00 TJ Sokol NOVÁ VES NAD POPELKOU A TJ Sokol TURNOV A 8:101358
Okresní přebor 3. třídy 7.1.2023 11:00 Orel LOMNICE NAD POPELKOU B STAR Sokol TURNOV C 1:91427
Okresní přebor 3. třídy 7.1.2023 10:00 Spartak ROKYTNICE A STAR Sokol TURNOV C 4:61426
Okresní přebor 3. třídy 7.1.2023 09:00 STAR Sokol TURNOV C TJ Sokol NOVÁ VES NAD POPELKOU C 4:61425
Okresní přebor 2.třídy 11.12.2022 13:00 STAR Sokol TURNOV A Orel STUDENEC 10:61331
Divize žen 11.12.2022 13:00 ST FRÝDLANT A Sokol TURNOV A 0:51356
Divize žen 11.12.2022 11:00 Sokol TURNOV A TJ Spartak CHRASTAVA A 3:21355
Divize žen 11.12.2022 10:00 SKST LIBEREC A Sokol TURNOV A 0:51354
Okresní přebor 2.třídy 11.12.2022 09:00 STAR Sokol TURNOV A Sokol VÍCHOVÁ NAD JIZEROU B 10:71330
Divize žen 11.12.2022 09:00 Sokol TURNOV A AST KAMENICKÝ ŠENOV A 3:21353
Krajský přebor 1. třídy 10.12.2022 16:00 TJ Sokol TURNOV A TJ Sokol NOVÁ VES NAD POPELKOU A 9:91280
Okresní přebor 1. třídy 10.12.2022 09:00 TJ Sokol TURNOV D TJ Sokol NOVÁ VES NAD POPELKOU B 10:81318
Okresní přebor 1. třídy 10.12.2022 09:00 TJ Sokol VESEC B TJ Sokol TURNOV E 5:101324
Krajský přebor 2. třídy 3.12.2022 16:30 TJ Sokol JABLONEC NAD JIZEROU B TJ Sokol TURNOV B 10:71309
Krajský přebor 2. třídy 3.12.2022 16:30 TJ Sokol TURNOV C ST FRÝDLANT A 8:101310
Krajský přebor 2. třídy 3.12.2022 16:00 TJ Sokol JABLONEC NAD JIZEROU B TJ Sokol TURNOV B "0:0"1295
Krajský přebor 2. třídy 3.12.2022 16:00 TJ Sokol TURNOV C ST FRÝDLANT A "0:0"1296
Krajský přebor 2. třídy 3.12.2022 10:30 SO SLANÁ U SEMIL A TJ Sokol TURNOV B 10:21311
Krajský přebor 2. třídy 3.12.2022 10:00 SO SLANÁ U SEMIL A TJ Sokol TURNOV B "0:0"1297
Okresní přebor 2.třídy 27.11.2022 13:00 TJ Sokol CHUCHELNA A STAR Sokol TURNOV A 10:21329
Krajský přebor 1. třídy 27.11.2022 10:00 TJ Spartak CHRASTAVA B TJ Sokol TURNOV A 1:101279
Okresní přebor 2.třídy 27.11.2022 09:00 TJ Sokol KOŠTÁLOV B STAR Sokol TURNOV A 10:81328
Krajský přebor 1. třídy 26.11.2022 16:00 TJ DOKSY A TJ Sokol TURNOV A 3:101278
Okresní přebor 1. třídy 26.11.2022 13:00 TJ Sokol TURNOV D Sokol VÍCHOVÁ NAD JIZEROU A 7:101317
Okresní přebor 1. třídy 26.11.2022 13:00 TJ Sokol HORNÍ BRANNÁ TJ Sokol TURNOV E 10:61323
Okresní přebor 1. třídy 26.11.2022 09:00 TJ Sokol TURNOV D TJ Sokol KOŠŤÁLOV A 5:101316
Okresní přebor 1. třídy 26.11.2022 09:00 Sokol SEMILY A TJ Sokol TURNOV E 10:11322
Krajský přebor 2. třídy 19.11.2022 18:30 TJ Lokomotiva ČESKÁ LÍPA C TJ Sokol TURNOV C "0:0"1291
Krajský přebor 2. třídy 19.11.2022 16:30 TJ Sokol TURNOV B TJ ZÁKUPY A 10:41305
Krajský přebor 2. třídy 19.11.2022 16:30 TJ Lokomotiva ČESKÁ LÍPA C TJ Sokol TURNOV C 10:41306
Krajský přebor 2. třídy 19.11.2022 16:00 TJ Sokol TURNOV B TJ ZÁKUPY A "0:0"1292
Krajský přebor 2. třídy 19.11.2022 10:30 TJ Jiskra NOVÝ BOR C TJ Sokol TURNOV C 10:71307
Krajský přebor 2. třídy 19.11.2022 10:30 TJ Sokol TURNOV B KST Victory LIBEREC B 9:91308
Krajský přebor 2. třídy 19.11.2022 10:00 TJ Jiskra NOVÝ BOR C TJ Sokol TURNOV C "0:0"1293
Krajský přebor 2. třídy 19.11.2022 10:00 TJ Sokol TURNOV B KST Victory LIBEREC B "0:0"1294
Okresní přebor 2.třídy 17.11.2022 12:00 STAR Sokol TURNOV B Sokol VÍCHOVÁ NAD JIZEROU B 2:101339
Okresní přebor 2.třídy 17.11.2022 12:00 TJ Sokol TURNOV F Orel STUDENEC 10:21345
Okresní přebor 2.třídy 17.11.2022 09:00 STAR Sokol TURNOV B Orel STUDENEC 10:51338
Okresní přebor 2.třídy 17.11.2022 09:00 TJ Sokol TURNOV F Sokol VÍCHOVÁ NAD JIZEROU B 5:101344
Divize žen 13.11.2022 13:00 Sokol TURNOV A ST FRÝDLANT A 5:01352
Divize žen 13.11.2022 11:00 TJ Spartak CHRASTAVA A Sokol TURNOV A 0:51351
Divize žen 13.11.2022 10:00 Sokol TURNOV A SKST LIBEREC A 5:01350
Divize žen 13.11.2022 09:00 AST KAMENICKÝ ŠENOV A Sokol TURNOV A 2:31349
Krajský přebor 1. třídy 12.11.2022 16:00 TJ Sokol TURNOV A TJ Jiskra NOVÝ BOR B 10:11277
Okresní přebor 1. třídy 12.11.2022 13:00 Sokol SEMILY A TJ Sokol TURNOV D 10:31315
Okresní přebor 1. třídy 12.11.2022 13:00 TJ Sokol TURNOV E TJ Sokol KOŠŤÁLOV A 6:101321
Krajský přebor 1. třídy 12.11.2022 10:00 TJ Sokol TURNOV A TJ Lokomotiva ČESKÁ LÍPA B 10:31276
Okresní přebor 1. třídy 12.11.2022 09:00 TJ Sokol HORNÍ BRANNÁ TJ Sokol TURNOV D 7:101314
Okresní přebor 1. třídy 12.11.2022 09:00 TJ Sokol TURNOV E Sokol VÍCHOVÁ NAD JIZEROU A 3:101320
Krajský přebor 2. třídy 5.11.2022 16:30 TJ Sokol TURNOV B TJ Jiskra NOVÝ BOR C 10:61301
Krajský přebor 2. třídy 5.11.2022 16:30 SO SLANÁ U SEMIL A TJ Sokol TURNOV C 10:21303
Krajský přebor 2. třídy 5.11.2022 16:00 TJ Sokol TURNOV B TJ Jiskra NOVÝ BOR C "0:0"1287
Krajský přebor 2. třídy 5.11.2022 16:00 SO SLANÁ U SEMIL A TJ Sokol TURNOV C "0:0"1288
Krajský přebor 2. třídy 5.11.2022 10:30 TJ Sokol TURNOV B TJ Lokomotiva ČESKÁ LÍPA C 9:91302
Krajský přebor 2. třídy 4.11.2022 18:30 TJ Sokol JABLONEC NAD JIZEROU B TJ Sokol TURNOV C "0:0"1290
Krajský přebor 2. třídy 4.11.2022 18:30 TJ Sokol JABLONEC NAD JIZEROU B TJ Sokol TURNOV C 10:61304
Okresní přebor 2.třídy 30.10.2022 13:00 Sokol BENEŠOV A STAR Sokol TURNOV A 2:101327
Okresní přebor 2.třídy 30.10.2022 12:00 STAR Sokol TURNOV B TJ Sokol KOŠTÁLOV B 10:71337
Okresní přebor 2.třídy 30.10.2022 12:00 TJ Sokol TURNOV F TJ Sokol CHUCHELNA A 4:101343
Krajský přebor 1. třídy 30.10.2022 10:00 SKST LIBEREC G TJ Sokol TURNOV A 10:31275
Okresní přebor 2.třídy 30.10.2022 09:00 Obec JESENNÝ A STAR Sokol TURNOV A 10:51326
Okresní přebor 2.třídy 30.10.2022 09:00 STAR Sokol TURNOV B TJ Sokol CHUCHELNA A 2:101336
Okresní přebor 2.třídy 30.10.2022 09:00 TJ Sokol TURNOV F TJ Sokol KOŠTÁLOV B 8:101342
Krajský přebor 1. třídy 29.10.2022 16:00 SKST LIBEREC F TJ Sokol TURNOV A 10:51274
Okresní přebor 2.třídy 23.10.2022 13:00 Obec JESENNÝ A STAR Sokol TURNOV B 10:81334
Okresní přebor 2.třídy 23.10.2022 13:00 Sokol BENEŠOV A STAR Sokol TURNOV B 3:101335
Okresní přebor 2.třídy 23.10.2022 13:00 Sokol BENEŠOV A TJ Sokol TURNOV F 4:101341
Okresní přebor 2.třídy 23.10.2022 09:00 Sokol BENEŠOV A STAR Sokol TURNOV B "3:10"1332
Okresní přebor 2.třídy 23.10.2022 09:00 Obec JESENNÝ A STAR Sokol TURNOV B "10:8"1333
Okresní přebor 2.třídy 23.10.2022 09:00 Obec JESENNÝ A TJ Sokol TURNOV F 10:31340
Krajský přebor 2. třídy 22.10.2022 16:30 TJ Sokol TURNOV C KST Victory LIBEREC B 10:41298
Krajský přebor 2. třídy 22.10.2022 16:00 TJ Sokol TURNOV C KST Victory LIBEREC B "0:0"1286
Okresní přebor 3. třídy 22.10.2022 12:30 STAR Sokol TURNOV C Spartak ROKYTNICE A 7:31348
Krajský přebor 2. třídy 22.10.2022 10:30 TJ Sokol TURNOV C TJ ZÁKUPY A 10:41300
Okresní přebor 3. třídy 22.10.2022 10:30 STAR Sokol TURNOV C TJ Sokol NOVÁ VES NAD POPELKOU C 2:81347
Okresní přebor 3. třídy 22.10.2022 09:00 Orel LOMNICE NAD POPELKOU B STAR Sokol TURNOV C 1:91346
Krajský přebor 2. třídy 21.10.2022 19:30 ST FRÝDLANT A TJ Sokol TURNOV B "0:0"1289
Krajský přebor 2. třídy 21.10.2022 19:30 ST FRÝDLANT A TJ Sokol TURNOV B 10:61299
Okresní přebor 2.třídy 16.10.2022 09:00 STAR Sokol TURNOV A Orel LOMNICE NAD POPELKOU A 10:81325
Krajský přebor 1. třídy 15.10.2022 18:00 TJ Sokol BRATŘÍKOV A TJ Sokol TURNOV A 10:51273
Okresní přebor 1. třídy 15.10.2022 13:00 TJ Sokol TURNOV E TJ Sokol TURNOV D 10:41313
Okresní přebor 1. třídy 15.10.2022 09:00 TJ Sokol VESEC B TJ Sokol TURNOV D 9:91312
Okresní přebor 1. třídy 15.10.2022 09:00 TJ Sokol TURNOV E TJ Sokol NOVÁ VES NAD POPELKOU B 2:101319
Krajský přebor 1. třídy 14.10.2022 18:30 SK JIŘETÍN POD BUKOVOU A TJ Sokol TURNOV A 3:101272
Krajský přebor 2. třídy 8.10.2022 16:00 SKST LIBEREC H TJ Sokol TURNOV C 7:101283
Krajský přebor 2. třídy 8.10.2022 16:00 TJ Sokol TURNOV B TJ Sokol ŽELEZNÝ BROD A 6:101284
Krajský přebor 2. třídy 8.10.2022 10:00 TJ Sokol TURNOV B TJ Sokol TURNOV C 9:91285
Krajský přebor 1. třídy 1.10.2022 16:00 TJ Sokol TURNOV A TJ Bižuterie JABLONEC NAD NISOU A 10:81271
Krajský přebor 1. třídy 30.9.2022 18:00 TJ Jiskra RASPENAVA B TJ Sokol TURNOV A 9:91270
Krajský přebor 2. třídy 24.9.2022 16:00 SKST LIBEREC H TJ Sokol TURNOV B 10:41281
Krajský přebor 2. třídy 24.9.2022 16:00 TJ Sokol TURNOV C TJ Sokol ŽELEZNÝ BROD A 3:101282
Krajský přebor 2. třídy 23.9.2022 18:00 TJ Sokol TURNOV C TJ Sokol TURNOV B 9:91385
Krajský přebor 2. třídy 26.9.2020 16:00 TJ Jiskra NOVÝ BOR C TJ Sokol TURNOV C 10:71267
Divize mužů 26.9.2020 00:00 TJ Sokol VESEC A TJ Sokol TURNOV A 3:101266
Krajský přebor 1. třídy 19.9.2020 16:00 TJ Jiskra RASPENAVA B TJ Sokol TURNOV B 4:101268
Krajský přebor 1. třídy 16.9.2020 18:00 TJ Sokol SEMILY A TJ Sokol TURNOV B 9:91269
Okresní přebor 2.třídy 19.4.2020 12:00 TJ Sokol TURNOV E STAR Sokol TURNOV A "0:0"1217
Okresní přebor 2.třídy 19.4.2020 12:00 STAR Sokol TURNOV B TJ Sokol TATOBITY B "0:0"1218
Okresní přebor 2.třídy 19.4.2020 09:00 STAR Sokol TURNOV B STAR Sokol TURNOV A "0:0"1215
Okresní přebor 2.třídy 19.4.2020 09:00 TJ Sokol TURNOV E TJ Sokol TATOBITY B "0:0"1216
Divize žen 29.3.2020 13:30 Jiskra KAMENICKÝ ŠENOV A Sokol TURNOV A "0:0"1259
Divize žen 29.3.2020 13:30 Sokol TURNOV B SKST LIBEREC A "0:0"1265
Okresní přebor 2.třídy 29.3.2020 13:00 Sokol VÍCHOVÁ B STAR Sokol TURNOV B "0:0"1213
Okresní přebor 2.třídy 29.3.2020 13:00 TJ Sokol KOŠTÁLOV B TJ Sokol TURNOV E "0:0"1214
Divize žen 29.3.2020 12:00 Sokol TURNOV A Spartak CHRASTAVA B "0:0"1262
Divize žen 29.3.2020 12:00 Spartak CHRASTAVA A Sokol TURNOV B "0:0"1263
Divize žen 29.3.2020 10:30 Sokol TURNOV B Sokol TURNOV A "0:0"1260
Divize mužů 29.3.2020 10:00 TJ Lokomotiva ČESKÁ LÍPA A TJ Sokol TURNOV A "0:0"1162
Okresní přebor 2.třídy 29.3.2020 09:00 TJ Sokol TATOBITY B STAR Sokol TURNOV A "0:0"1210
Okresní přebor 2.třídy 29.3.2020 09:00 Sokol VÍCHOVÁ B TJ Sokol TURNOV E "0:0"1211
Okresní přebor 2.třídy 29.3.2020 09:00 TJ Sokol KOŠTÁLOV B STAR Sokol TURNOV B "0:0"1212
Divize žen 29.3.2020 09:00 Sokol TURNOV A SKST LIBEREC B "0:0"1261
Divize žen 29.3.2020 09:00 Jiskra KAMENICKÝ ŠENOV A Sokol TURNOV B "0:0"1264
Divize mužů 28.3.2020 16:00 TJ Jiskra NOVÝ BOR A TJ Sokol TURNOV A "0:0"1161
Okresní přebor 1. třídy 28.3.2020 00:00 TJ Sokol TURNOV D TJ Sokol TATOBITY A "0:0"1193
Okresní přebor 1. třídy 28.3.2020 00:00 TJ Sokol VESEC B TJ Sokol TURNOV C "0:0"1194
Krajský přebor 1. třídy 22.3.2020 10:00 TJ Jiskra NOVÝ BOR B TJ Sokol TURNOV B "0:0"1173
Krajský přebor 1. třídy 21.3.2020 16:00 TJ Jiskra NOVÝ BOR C TJ Sokol TURNOV B "0:0"1172
Okresní přebor 1. třídy 21.3.2020 13:00 TJ Sokol HORNÍ BRANNÁ A TJ Sokol TURNOV D "0:0"1190
Okresní přebor 1. třídy 21.3.2020 13:00 TJ Sokol TURNOV C TJ Sokol NOVÁ VES NAD POPELKOU B "0:0"1191
Okresní přebor 3. třídy 21.3.2020 13:00 TJ Sokol NOVÁ VES NAD POPELKOU C STAR Sokol TURNOV C "0:0"1230
Okresní přebor 3. třídy 21.3.2020 12:00 STAR Sokol TURNOV C TJ Sokol TATOBITY C "0:0"1229
Okresní přebor 3. třídy 21.3.2020 11:00 TJ Sokol CHUCHELNA B STAR Sokol TURNOV C "0:0"1228
Okresní přebor 1. třídy 21.3.2020 09:00 TJ Sokol VÍCHOVÁ A TJ Sokol TURNOV D "0:0"1189
Okresní přebor 1. třídy 21.3.2020 09:00 TJ Sokol TURNOV C TJ Sokol BRADLECKÁ LHOTA, z.s. "0:0"1192
Okresní přebor 3. třídy 21.3.2020 09:00 STAR Sokol TURNOV C TJ Sokol KOŠŤÁLOV C "0:0"1227
Divize mužů 15.3.2020 10:00 TJ Sokol TURNOV A SKST LIBEREC F "0:0"1160
Divize mužů 14.3.2020 16:00 TJ Sokol TURNOV A SKST LIBEREC G "0:0"1159
Okresní přebor 2.třídy 8.3.2020 13:00 STAR Sokol TURNOV A TJ Sokol KOŠTÁLOV B "0:0"1207
Okresní přebor 2.třídy 8.3.2020 12:00 STAR Sokol TURNOV B Obec JESENNÝ B "0:0"1208
Okresní přebor 2.třídy 8.3.2020 12:00 TJ Sokol TURNOV E TJ Sokol CHUCHELNA A "0:0"1209
Okresní přebor 2.třídy 8.3.2020 09:00 TJ Sokol TURNOV E Obec JESENNÝ B "0:0"1204
Okresní přebor 2.třídy 8.3.2020 09:00 STAR Sokol TURNOV B TJ Sokol CHUCHELNA A "0:0"1205
Okresní přebor 2.třídy 8.3.2020 09:00 STAR Sokol TURNOV A Sokol VÍCHOVÁ B "0:0"1206
Krajský přebor 1. třídy 7.3.2020 16:00 TJ Sokol TURNOV B TJ Spartak CHRASTAVA B "0:0"1170
Okresní přebor 1. třídy 7.3.2020 13:00 TJ Sokol TURNOV C TJ Sokol VÍCHOVÁ A "0:0"1186
Okresní přebor 1. třídy 7.3.2020 13:00 TJ Sokol KOŠŤÁLOV A TJ Sokol TURNOV D "0:0"1188
Krajský přebor 1. třídy 7.3.2020 10:00 TJ Sokol TURNOV B SKST CVIKOV A "0:0"1171
Okresní přebor 1. třídy 7.3.2020 09:00 TJ Sokol TURNOV C TJ Sokol HORNÍ BRANNÁ A "0:0"1185
Okresní přebor 1. třídy 7.3.2020 09:00 Orel STUDENEC U HOREK TJ Sokol TURNOV D "0:0"1187
Okresní přebor 1. třídy 1.3.2020 10:00 TJ Sokol TURNOV C Orel STUDENEC U HOREK 10:21184
Divize mužů 29.2.2020 16:00 Jiskra RASPENAVA z.s. A TJ Sokol TURNOV A 10:81157
Divize mužů 29.2.2020 10:00 Lokodepo B TJ Sokol TURNOV A 10:81158
Okresní přebor 2.třídy 23.2.2020 13:00 STAR Sokol TURNOV A TJ Sokol CHUCHELNA A 10:31201
Okresní přebor 2.třídy 23.2.2020 13:00 Obec JESENNÝ A STAR Sokol TURNOV B 10:21202
Okresní přebor 2.třídy 23.2.2020 09:00 STAR Sokol TURNOV A Obec JESENNÝ B 6:101198
Okresní přebor 2.třídy 23.2.2020 09:00 Sokol BENEŠOV A STAR Sokol TURNOV B 9:91200
Krajský přebor 1. třídy 22.2.2020 16:00 TJ Lokomotiva ČESKÁ LÍPA B TJ Sokol TURNOV B 10:41168
Okresní přebor 1. třídy 22.2.2020 13:00 TJ Sokol TURNOV D TJ Sokol SEMILY B 10:81182
Okresní přebor 1. třídy 22.2.2020 09:00 TJ Sokol TURNOV D SO SLANÁ U SEMIL A 0:101181
Okresní přebor 1. třídy 22.2.2020 09:00 TJ Sokol TURNOV C TJ Sokol KOŠŤÁLOV A 10:01183
Krajský přebor 1. třídy 18.2.2020 18:00 TJ DOKSY-MIMOŇ A TJ Sokol TURNOV B 6:101169
Divize mužů 16.2.2020 10:00 TJ Sokol TURNOV A SKST LIBEREC H 3:101156
Divize mužů 15.2.2020 16:00 TJ Sokol TURNOV A TJ Sokol JABLONEC NAD JIZEROU A 4:101155
Divize žen 9.2.2020 15:00 Sokol TURNOV B Spartak CHRASTAVA B 5:01243
Divize žen 9.2.2020 15:00 AST KAMENICKÝ ŠENOV A Sokol TURNOV A 3:21256
Divize žen 9.2.2020 13:30 TTC HRÁDEK B Sokol TURNOV B 0:51245
Divize žen 9.2.2020 13:30 Sokol TURNOV A TTC HRÁDEK A 5:01258
Divize žen 9.2.2020 12:00 SKST LIBEREC B Sokol TURNOV B 0:51242
Divize žen 9.2.2020 12:00 SKST LIBEREC A Sokol TURNOV A 0:51255
Divize žen 9.2.2020 10:30 Sokol TURNOV B AST KAMENICKÝ ŠENOV A 1:41244
Divize žen 9.2.2020 10:30 Sokol TURNOV A Spartak CHRASTAVA A 5:01257
Divize žen 9.2.2020 09:00 TTC HRÁDEK A Sokol TURNOV B 0:51241
Divize žen 9.2.2020 09:00 Sokol TURNOV A TTC HRÁDEK B 5:01254
Krajský přebor 1. třídy 8.2.2020 16:00 TJ Sokol TURNOV B KST Victory LIBEREC A 4:101166
Okresní přebor 1. třídy 8.2.2020 13:00 TJ Sokol TURNOV D TJ Sokol TURNOV C 1:101180
Okresní přebor 3. třídy 8.2.2020 13:00 TJ Sokol KOŠŤÁLOV C STAR Sokol TURNOV C 0:101226
Okresní přebor 3. třídy 8.2.2020 11:00 STAR Sokol TURNOV C TJ Sokol CHUCHELNA B 10:01225
Okresní přebor 3. třídy 8.2.2020 11:00 STAR Sokol TURNOV C TJ Sokol CHUCHELNA B 10:01231
Krajský přebor 1. třídy 8.2.2020 10:00 TJ Sokol TURNOV B TJ Sokol BRATŘÍKOV A 10:61167
Okresní přebor 3. třídy 8.2.2020 10:00 TJ Sokol TATOBITY C STAR Sokol TURNOV C 8:21224
Okresní přebor 1. třídy 8.2.2020 09:00 TJ Sokol TATOBITY A TJ Sokol TURNOV C 10:01178
Okresní přebor 1. třídy 8.2.2020 09:00 TJ Sokol TURNOV D TJ Sokol VESEC B 10:21179
Okresní přebor 3. třídy 8.2.2020 09:00 STAR Sokol TURNOV C TJ Sokol NOVÁ VES NAD POPELKOU C 7:31223
Okresní přebor 2.třídy 3.2.2020 13:00 Sokol BENEŠOV A TJ Sokol TURNOV E 0:101203
Divize mužů 2.2.2020 10:00 TJ Bižuterie JABLONEC NAD NISOU B TJ Sokol TURNOV A 4:101154
Divize mužů 1.2.2020 15:00 TJ Spartak CHRASTAVA A TJ Sokol TURNOV A 10:61153
Okresní přebor 2.třídy 31.1.2020 17:30 Obec JESENNÝ A TJ Sokol TURNOV E 2:101199
Okresní přebor 2.třídy 26.1.2020 13:00 Sokol BENEŠOV A STAR Sokol TURNOV A 7:101197
Okresní přebor 2.třídy 26.1.2020 09:00 STAR Sokol TURNOV B TJ Sokol TURNOV E 1:101195
Okresní přebor 2.třídy 26.1.2020 09:00 Obec JESENNÝ A STAR Sokol TURNOV A 10:71196
Krajský přebor 1. třídy 25.1.2020 16:00 TJ Sokol TURNOV B SKST LIBEREC I 10:61164
Krajský přebor 1. třídy 25.1.2020 10:00 TJ Sokol TURNOV B TJ Bižuterie JABLONEC NAD NISOU C 10:21165
Okresní přebor 2.třídy 19.1.2020 13:00 TJ Sokol TATOBITY B STAR Sokol TURNOV B 0:101146
Okresní přebor 2.třídy 19.1.2020 09:00 STAR Sokol TURNOV A STAR Sokol TURNOV B 2:101144
Okresní přebor 2.třídy 19.1.2020 09:00 TJ Sokol TATOBITY B TJ Sokol TURNOV E 1:101145
Divize mužů 18.1.2020 16:00 TJ Sokol TURNOV A TJ Sokol VESEC A 10:71152
Okresní přebor 1. třídy 18.1.2020 13:00 TJ Sokol TURNOV D TJ Sokol BRADLECKÁ LHOTA, z.s. 10:61177
Okresní přebor 3. třídy 18.1.2020 13:00 STAR Sokol TURNOV C TJ Sokol NOVÁ VES NAD POPELKOU C 8:21222
Okresní přebor 3. třídy 18.1.2020 12:00 TJ Sokol TATOBITY C STAR Sokol TURNOV C 5:51221
Okresní přebor 3. třídy 18.1.2020 11:00 STAR Sokol TURNOV C TJ Sokol CHUCHELNA B 9:11220
Okresní přebor 1. třídy 18.1.2020 09:00 TJ Sokol TURNOV D TJ Sokol NOVÁ VES NAD POPELKOU B 10:21176
Okresní přebor 3. třídy 18.1.2020 09:00 TJ Sokol KOŠŤÁLOV C STAR Sokol TURNOV C 2:81219
Krajský přebor 1. třídy 11.1.2020 16:00 TJ Sokol TURNOV B TJ Sokol SEMILY A 10:81163
Okresní přebor 1. třídy 11.1.2020 13:00 SO SLANÁ U SEMIL A TJ Sokol TURNOV C 10:71175
Okresní přebor 1. třídy 11.1.2020 09:00 TJ Sokol SEMILY B TJ Sokol TURNOV C 3:101174
Okresní přebor 1. třídy 21.12.2019 13:00 TJ Sokol SEMILY B TJ Sokol TURNOV D 10:81113
Okresní přebor 1. třídy 21.12.2019 09:00 SO SLANÁ U SEMIL A TJ Sokol TURNOV D 10:41112
Okresní přebor 2.třídy 8.12.2019 12:00 STAR Sokol TURNOV B Sokol VÍCHOVÁ B 10:41142
Okresní přebor 2.třídy 8.12.2019 12:00 TJ Sokol TURNOV E TJ Sokol KOŠTÁLOV B 10:41143
Okresní přebor 2.třídy 8.12.2019 09:00 STAR Sokol TURNOV A TJ Sokol TATOBITY B 10:51139
Okresní přebor 2.třídy 8.12.2019 09:00 TJ Sokol TURNOV E Sokol VÍCHOVÁ B 10:01140
Okresní přebor 2.třídy 8.12.2019 09:00 STAR Sokol TURNOV B TJ Sokol KOŠTÁLOV B 3:101141
Krajský přebor 1. třídy 7.12.2019 16:00 TJ Sokol TURNOV B TJ Jiskra NOVÝ BOR C 10:51103
Okresní přebor 1. třídy 7.12.2019 13:00 TJ Sokol TURNOV D TJ Sokol HORNÍ BRANNÁ A 10:41122
Krajský přebor 1. třídy 7.12.2019 10:00 TJ Sokol TURNOV B TJ Jiskra NOVÝ BOR B 10:01104
Okresní přebor 1. třídy 7.12.2019 09:00 TJ Sokol TURNOV D TJ Sokol VÍCHOVÁ A 10:41123
Divize mužů 1.12.2019 10:00 TJ Sokol TURNOV A TJ Lokomotiva ČESKÁ LÍPA A 10:61093
Divize mužů 30.11.2019 16:00 TJ Sokol TURNOV A TJ Jiskra NOVÝ BOR A 10:41092
Okresní přebor 1. třídy 30.11.2019 13:00 TJ Sokol NOVÁ VES NAD POPELKOU B TJ Sokol TURNOV C 0:101121
Okresní přebor 1. třídy 30.11.2019 09:00 TJ Sokol BRADLECKÁ LHOTA, z.s. TJ Sokol TURNOV C 0:101120
Okresní přebor 2.třídy 29.11.2019 16:00 STAR Sokol TURNOV A TJ Sokol TURNOV E 5:101147
Divize žen 24.11.2019 13:30 Sokol TURNOV B SKST LIBEREC A 4:11239
Divize žen 24.11.2019 13:30 Jiskra KAMENICKÝ ŠENOV A Sokol TURNOV A 4:11251
Divize žen 24.11.2019 12:00 Spartak CHRASTAVA A Sokol TURNOV B 0:51240
Divize žen 24.11.2019 12:00 Sokol TURNOV A Spartak CHRASTAVA B 5:01253
Divize žen 24.11.2019 10:30 Sokol TURNOV B Sokol TURNOV A 5:01238
Divize žen 24.11.2019 09:00 Jiskra KAMENICKÝ ŠENOV A Sokol TURNOV B 1:41237
Divize žen 24.11.2019 09:00 Sokol TURNOV A SKST LIBEREC B 5:01252
Krajský přebor 1. třídy 23.11.2019 15:00 TJ Spartak CHRASTAVA B TJ Sokol TURNOV B 2:101101
Okresní přebor 1. třídy 23.11.2019 13:00 TJ Sokol VÍCHOVÁ A TJ Sokol TURNOV C 2:101117
Okresní přebor 1. třídy 23.11.2019 13:00 TJ Sokol TURNOV D TJ Sokol KOŠŤÁLOV A 10:21118
Okresní přebor 1. třídy 23.11.2019 09:00 TJ Sokol HORNÍ BRANNÁ A TJ Sokol TURNOV C 4:101116
Okresní přebor 1. třídy 23.11.2019 09:00 TJ Sokol TURNOV D Orel STUDENEC U HOREK 2:101119
Krajský přebor 1. třídy 22.11.2019 19:00 SKST CVIKOV A TJ Sokol TURNOV B 3:101102
Divize mužů 16.11.2019 14:30 SKST LIBEREC G TJ Sokol TURNOV A 1:101090
Divize mužů 16.11.2019 10:00 SKST LIBEREC F TJ Sokol TURNOV A 10:01091
Okresní přebor 2.třídy 10.11.2019 13:00 TJ Sokol CHUCHELNA A TJ Sokol TURNOV E 3:101135
Okresní přebor 2.třídy 10.11.2019 13:00 Obec JESENNÝ B STAR Sokol TURNOV B 10:31138
Okresní přebor 2.třídy 10.11.2019 09:00 TJ Sokol CHUCHELNA A STAR Sokol TURNOV B 5:101136
Okresní přebor 2.třídy 10.11.2019 09:00 Obec JESENNÝ B TJ Sokol TURNOV E 7:101137
Krajský přebor 1. třídy 9.11.2019 16:00 TJ Sokol TURNOV B TJ Lokomotiva ČESKÁ LÍPA B 10:71099
Okresní přebor 1. třídy 9.11.2019 13:00 Orel STUDENEC U HOREK TJ Sokol TURNOV C 5:101115
Okresní přebor 3. třídy 9.11.2019 13:00 STAR Sokol TURNOV C TJ Sokol KOŠŤÁLOV 8:21151
Okresní přebor 3. třídy 9.11.2019 11:00 TJ Sokol CHUCHELNA B STAR Sokol TURNOV C 4:61150
Krajský přebor 1. třídy 9.11.2019 10:00 TJ Sokol TURNOV B TJ DOKSY-MIMOŇ A 10:41100
Okresní přebor 3. třídy 9.11.2019 10:00 STAR Sokol TURNOV C TJ Sokol TATOBITY C 4:61149
Okresní přebor 1. třídy 9.11.2019 09:00 TJ Sokol KOŠŤÁLOV A TJ Sokol TURNOV C 3:101114
Okresní přebor 3. třídy 9.11.2019 09:00 TJ Sokol NOVÁ VES NAD POPELKOU C STAR Sokol TURNOV C 6:41148
Divize mužů 3.11.2019 10:00 TJ Sokol TURNOV A Lokodepo B 10:61089
Divize mužů 2.11.2019 16:00 TJ Sokol TURNOV A Jiskra RASPENAVA z.s. A 10:71088
Divize žen 27.10.2019 15:00 Sokol TURNOV B Spartak CHRASTAVA B 5:01236
Divize žen 27.10.2019 15:00 AST KAMENICKÝ ŠENOV A Sokol TURNOV A 4:11248
Divize žen 27.10.2019 13:30 TTC HRÁDEK B Sokol TURNOV B 0:51235
Divize žen 27.10.2019 13:30 Sokol TURNOV A TTC HRÁDEK A 5:01250
Okresní přebor 2.třídy 27.10.2019 13:00 TJ Sokol CHUCHELNA A STAR Sokol TURNOV A 1:101134
Divize žen 27.10.2019 12:00 SKST LIBEREC B Sokol TURNOV B 0:51234
Divize žen 27.10.2019 12:00 SKST LIBEREC A Sokol TURNOV A 2:31247
Divize žen 27.10.2019 10:30 Sokol TURNOV B AST KAMENICKÝ ŠENOV A 1:41233
Divize žen 27.10.2019 10:30 Sokol TURNOV A Spartak CHRASTAVA A 4:11249
Okresní přebor 2.třídy 27.10.2019 09:00 Obec JESENNÝ B STAR Sokol TURNOV A 9:91133
Divize žen 27.10.2019 09:00 TTC HRÁDEK A Sokol TURNOV B 1:41232
Divize žen 27.10.2019 09:00 Sokol TURNOV A TTC HRÁDEK B 4:11246
Krajský přebor 1. třídy 26.10.2019 16:00 KST Victory LIBEREC A TJ Sokol TURNOV B 10:61097
Okresní přebor 1. třídy 26.10.2019 13:00 TJ Sokol TURNOV C TJ Sokol TURNOV D 10:61111
Okresní přebor 2.třídy 26.10.2019 13:00 STAR Sokol TURNOV B Obec JESENNÝ A 10:51131
Okresní přebor 2.třídy 26.10.2019 13:00 TJ Sokol TURNOV E Sokol BENEŠOV A 10:01132
Okresní přebor 1. třídy 26.10.2019 09:00 TJ Sokol TURNOV C TJ Sokol TATOBITY A 10:21109
Okresní přebor 1. třídy 26.10.2019 09:00 TJ Sokol VESEC B TJ Sokol TURNOV D 10:81110
Okresní přebor 2.třídy 26.10.2019 09:00 TJ Sokol TURNOV E Obec JESENNÝ A 10:01129
Okresní přebor 2.třídy 26.10.2019 09:00 STAR Sokol TURNOV B Sokol BENEŠOV A 7:101130
Krajský přebor 1. třídy 25.10.2019 18:30 TJ Sokol BRATŘÍKOV A TJ Sokol TURNOV B 10:61098
Divize mužů 20.10.2019 10:00 SKST LIBEREC H TJ Sokol TURNOV A 5:101087
Divize mužů 19.10.2019 16:00 TJ Sokol JABLONEC NAD JIZEROU A TJ Sokol TURNOV A 1:101086
Okresní přebor 1. třídy 19.10.2019 13:00 TJ Sokol TURNOV C SO SLANÁ U SEMIL A 10:21108
Okresní přebor 1. třídy 19.10.2019 09:00 TJ Sokol TURNOV C TJ Sokol SEMILY B 10:01107
Okresní přebor 2.třídy 13.10.2019 13:00 STAR Sokol TURNOV A Sokol BENEŠOV A 10:31128
Okresní přebor 2.třídy 13.10.2019 09:00 STAR Sokol TURNOV A Obec JESENNÝ A 10:41127
Okresní přebor 1. třídy 12.10.2019 09:00 TJ Sokol TATOBITY A TJ Sokol TURNOV D 2:101124
Okresní přebor 1. třídy 12.10.2019 09:00 TJ Sokol TURNOV C TJ Sokol VESEC B 10:11125
Krajský přebor 1. třídy 10.10.2019 18:30 TJ Bižuterie JABLONEC NAD NISOU C TJ Sokol TURNOV B 3:101096
Krajský přebor 1. třídy 9.10.2019 19:00 SKST LIBEREC I TJ Sokol TURNOV B 8:101095
Divize mužů 6.10.2019 16:00 TJ Sokol TURNOV A TJ Bižuterie JABLONEC NAD NISOU B 8:101085
Divize mužů 5.10.2019 16:00 TJ Sokol TURNOV A TJ Spartak CHRASTAVA A 10:81084
Okresní přebor 1. třídy 5.10.2019 13:00 TJ Sokol BRADLECKÁ LHOTA, z.s. TJ Sokol TURNOV D 6:101106
Okresní přebor 1. třídy 5.10.2019 09:00 TJ Sokol NOVÁ VES NAD POPELKOU B TJ Sokol TURNOV D 0:101105
Okresní přebor 2.třídy 4.10.2019 15:30 TJ Sokol TURNOV E STAR Sokol TURNOV B 10:21126
Krajský přebor 1. třídy 28.9.2019 16:00 TJ Sokol SEMILY A TJ Sokol TURNOV B 9:91094
Divize mužů 21.9.2019 16:00 TJ Sokol VESEC A TJ Sokol TURNOV A 10:71083
Okresní přebor 2.třídy 14.4.2019 13:00 Sdružení rodičů a přátel ZŠ SEMILY STAR Sokol TURNOV A 7:111067
Okresní přebor 2.třídy 14.4.2019 09:00 Obec JESENNY A STAR Sokol TURNOV A 11:71066
Okresní přebor 2.třídy 7.4.2019 13:00 TJ Sokol KOŠTÁLOV B TJ Sokol TURNOV E 13:51062
Okresní přebor 2.třídy 7.4.2019 13:00 Sokol VÍCHOVÁ NAD JIZEROU B STAR Sokol TURNOV B 7:111065
Okresní přebor 2.třídy 7.4.2019 09:00 Sokol VÍCHOVÁ NAD JIZEROU B TJ Sokol TURNOV E 5:131063
Okresní přebor 2.třídy 7.4.2019 09:00 TJ Sokol KOŠTÁLOV B STAR Sokol TURNOV B 15:31064
Krajský přebor 2. třídy 30.3.2019 13:45 TJ Jiskra TANVALD A TJ Sokol TURNOV B 4:101051
Divize žen 24.3.2019 12:00 Jiskra KAMENICKÝ ŠENOV B TJ Sokol TURNOV B 0:51081
Okresní přebor 2.třídy 24.3.2019 09:00 TJ Sokol TATOBITY A STAR Sokol TURNOV A 7:111060
Krajský přebor 1. třídy 23.3.2019 16:00 KST Victory LIBEREC A TJ Sokol TURNOV A 6:101044
Okresní přebor 1. třídy 23.3.2019 13:00 TJ Sokol KOŠŤÁLOV A TJ Sokol TURNOV C 4:101056
Krajský přebor 1. třídy 23.3.2019 10:00 TJ Jiskra RASPENAVA B TJ Sokol TURNOV A 2:101043
Okresní přebor 1. třídy 23.3.2019 09:00 TJ Sokol NOVÁ VES NAD POPELKOU B TJ Sokol TURNOV C 0:101057
Okresní přebor 2.třídy 17.3.2019 13:00 STAR Sokol TURNOV A TJ Sokol VESEC B 9:91068
Okresní přebor 2.třídy 17.3.2019 12:00 TJ Sokol TURNOV E Obec JESENNY A 9:91069
Okresní přebor 2.třídy 17.3.2019 12:00 STAR Sokol TURNOV B Sdružení rodičů a přátel ZŠ SEMILY 16:21070
Krajský přebor 2. třídy 16.3.2019 15:00 TJ Sokol TURNOV B TJ Jiskra RASPENAVA C 10:31050
Krajský přebor 2. třídy 16.3.2019 10:00 TJ Sokol TURNOV B TJ Bižuterie JABLONEC NAD NISOU D 10:61049
Okresní přebor 1. třídy 16.3.2019 09:00 TJ Sokol TURNOV C TJ Sokol BRADLECKÁ LHOTA 10:21055
Okresní přebor 1. třídy 16.3.2019 09:00 TJ Sokol SEMILY B TJ Sokol TURNOV D 4:101058
Okresní přebor 2.třídy 16.3.2019 09:00 TJ Sokol TURNOV E Sdružení rodičů a přátel ZŠ SEMILY 16:21071
Okresní přebor 1. třídy 16.3.2019 00:00 TJ Sokol TURNOV C TJ Sokol BRADLECKÁ LHOTA "0:0"1053
Okresní přebor 1. třídy 16.3.2019 00:00 TJ Sokol TURNOV C TJ Sokol BRADLECKÁ LHOTA "0:0"1054
Okresní přebor 2.třídy 13.3.2019 17:00 TJ Sokol TURNOV E STAR Sokol TURNOV B 6:121061
Krajský přebor 1. třídy 9.3.2019 16:00 TJ Sokol TURNOV A Cvikováček CVIKOV A 10:11045
Krajský přebor 1. třídy 9.3.2019 10:00 TJ Sokol TURNOV A TJ Bižuterie JABLONEC NAD NISOU C 10:31046
Okresní přebor 1. třídy 8.3.2019 17:00 TJ Sokol TURNOV C TJ Sokol TURNOV D 10:41052
Krajský přebor 2. třídy 2.3.2019 16:00 TJ Spartak CHRASTAVA B TJ Sokol TURNOV B 8:101047
Krajský přebor 2. třídy 27.2.2019 18:00 TJ Lokomotiva ČESKÁ LÍPA B TJ Sokol TURNOV B 5:101048
Okresní přebor 2.třídy 25.2.2019 18:00 Sokol BENEŠOV U SEMIL STAR Sokol TURNOV A 1:171042
Krajský přebor 1. třídy 24.2.2019 14:30 SKST LIBEREC I TJ Sokol TURNOV A 4:101030
Okresní přebor 2.třídy 24.2.2019 09:00 Obec JESENNY B STAR Sokol TURNOV A 12:61039
Okresní přebor 2.třídy 24.2.2019 09:00 TJ Sokol TATOBITY B STAR Sokol TURNOV B 7:111040
Krajský přebor 1. třídy 23.2.2019 10:00 SKST LIBEREC J TJ Sokol TURNOV A 9:91031
Okresní přebor 1. třídy 23.2.2019 00:00 TJ Sokol BRADLECKÁ LHOTA TJ Sokol TURNOV D 7:101034
Krajský přebor 2. třídy 16.2.2019 16:00 TJ Sokol TURNOV B SKST LIBEREC L "0:0"1020
Krajský přebor 2. třídy 16.2.2019 15:00 TJ Sokol TURNOV B SKST LIBEREC K 10:41032
Krajský přebor 2. třídy 16.2.2019 10:00 TJ Sokol TURNOV B SKST LIBEREC K "0:0"1019
Krajský přebor 2. třídy 16.2.2019 10:00 TJ Sokol TURNOV B SKST LIBEREC L 10:41033
Okresní přebor 2.třídy 12.2.2019 16:30 TJ Sokol TATOBITY B TJ Sokol TURNOV E 1:171036
Krajský přebor 1. třídy 10.2.2019 10:00 TJ Sokol TURNOV A TJ DOKSY-MIMOŇ A 10:31016
Krajský přebor 1. třídy 9.2.2019 16:00 TJ Sokol TURNOV A TJ Jiskra NOVÝ BOR B 10:21015
Okresní přebor 2.třídy 6.2.2019 16:30 STAR Sokol TURNOV A STAR Sokol TURNOV B 17:11038
Okresní přebor 2.třídy 5.2.2019 18:30 TJ Sokol TATOBITY A STAR Sokol TURNOV B 14:41035
Okresní přebor 2.třídy 5.2.2019 16:30 TJ Sokol TATOBITY A TJ Sokol TURNOV E 15:31041
Krajský přebor 2. třídy 2.2.2019 16:00 TJ Sokol NOVÁ VES NAD POPELKOU A TJ Sokol TURNOV B 8:101018
Okresní přebor 1. třídy 2.2.2019 13:00 TJ Sokol TURNOV C TJ Sokol HORNÍ BRANNÁ 10:21022
Krajský přebor 2. třídy 2.2.2019 10:00 SO SLANÁ U SEMIL A TJ Sokol TURNOV B 4:101017
Okresní přebor 1. třídy 2.2.2019 09:00 TJ Sokol TURNOV C TJ Sokol JABLONEC NAD JIZEROU B 9:91021
Okresní přebor 2.třídy 30.1.2019 16:30 STAR Sokol TURNOV A TJ Sokol TURNOV E 10:81037
Divize žen 27.1.2019 13:30 TJ Sokol TURNOV B Jiskra KAMENICKÝ ŠENOV A 2:31080
Okresní přebor 2.třídy 27.1.2019 13:00 STAR Sokol TURNOV A TJ Sokol KOŠTÁLOV B "0:0"1027
Okresní přebor 2.třídy 27.1.2019 13:00 STAR Sokol TURNOV A TJ Sokol KOŠTÁLOV B 8:101028
Divize žen 27.1.2019 10:30 TJ Sokol TURNOV B TJ Spartak CHRASTAVA 2:31078
Krajský přebor 1. třídy 27.1.2019 10:00 TJ Sokol TURNOV A TJ Sokol VESEC 10:21014
Okresní přebor 2.třídy 27.1.2019 09:00 STAR Sokol TURNOV A Sokol VÍCHOVÁ NAD JIZEROU B 13:51029
Divize žen 27.1.2019 09:00 TJ Sokol TURNOV B TTC HRÁDEK NAD NISOU 4:11077
Krajský přebor 1. třídy 26.1.2019 16:00 TJ Sokol TURNOV A TJ Sokol BRATŘÍKOV A 10:11013
Okresní přebor 2.třídy 26.1.2019 12:00 TJ Sokol TURNOV E Sokol BENEŠOV U SEMIL 9:91023
Okresní přebor 2.třídy 26.1.2019 12:00 TJ Sokol TURNOV E Obec JESENNY B 7:111026
Okresní přebor 2.třídy 26.1.2019 09:00 STAR Sokol TURNOV B Sokol BENEŠOV U SEMIL 12:61024
Okresní přebor 2.třídy 26.1.2019 09:00 STAR Sokol TURNOV B Obec JESENNY B 11:71025
Krajský přebor 2. třídy 19.1.2019 16:00 TJ Jiskra NOVÝ BOR C TJ Sokol TURNOV B 10:6996
Okresní přebor 1. třídy 19.1.2019 13:00 TJ Sokol TURNOV C Orel STUDENEC U HOREK "10:1"999
Okresní přebor 1. třídy 19.1.2019 09:00 TJ Sokol TURNOV C Sokol VÍCHOVÁ NAD JIZEROU A "10:1"998
Krajský přebor 2. třídy 18.1.2019 18:30 TJ Sokol BRATŘÍKOV B TJ Sokol TURNOV B 3:10995
Divize žen 17.1.2019 12:00 SKST LIBEREC B TJ Sokol TURNOV B 5:01079
Okresní přebor 2.třídy 15.1.2019 18:00 STAR Sokol TURNOV A Sdružení rodičů a přátel ZŠ SEMILY 10:41012
Okresní přebor 2.třídy 13.1.2019 12:00 TJ Sokol TURNOV E Sokol VÍCHOVÁ NAD JIZEROU B 10:41009
Okresní přebor 2.třídy 13.1.2019 12:00 STAR Sokol TURNOV B TJ Sokol KOŠTÁLOV B 4:141010
Okresní přebor 2.třídy 13.1.2019 12:00 STAR Sokol TURNOV B TJ Sokol KOŠTÁLOV B 1:171011
Okresní přebor 2.třídy 13.1.2019 09:00 STAR Sokol TURNOV B Sokol VÍCHOVÁ NAD JIZEROU B "14:4"1002
Okresní přebor 2.třídy 13.1.2019 09:00 STAR Sokol TURNOV B Sokol VÍCHOVÁ NAD JIZEROU B "14:4"1003
Okresní přebor 2.třídy 13.1.2019 09:00 STAR Sokol TURNOV B Sokol VÍCHOVÁ NAD JIZEROU B 14:41004
Okresní přebor 2.třídy 13.1.2019 09:00 TJ Sokol TURNOV E TJ Sokol KOŠTÁLOV B 4:141005
Okresní přebor 2.třídy 13.1.2019 09:00 STAR Sokol TURNOV A Obec JESENNY A "0:0"1006
Okresní přebor 2.třídy 13.1.2019 09:00 STAR Sokol TURNOV A Obec JESENNY A 9:91007
Okresní přebor 2.třídy 13.1.2019 09:00 STAR Sokol TURNOV A Obec JESENNY A 9:91008
Krajský přebor 1. třídy 12.1.2019 16:00 TJ Sokol SEMILY A TJ Sokol TURNOV A 4:10994
Okresní přebor 1. třídy 12.1.2019 13:00 Orel STUDENEC U HOREK TJ Sokol TURNOV D "10:2"1001
Okresní přebor 1. třídy 12.1.2019 09:00 TJ Sokol TURNOV C TJ Sokol SEMILY B 10:2997
Okresní přebor 1. třídy 12.1.2019 09:00 Sokol VÍCHOVÁ NAD JIZEROU A TJ Sokol TURNOV D "3:10"1000
Okresní přebor 1. třídy 15.12.2018 13:00 TJ Sokol TURNOV D Orel STUDENEC U HOREK 6:10957
Okresní přebor 1. třídy 15.12.2018 13:00 TJ Sokol TURNOV C TJ Sokol KOŠŤÁLOV A 10:7954
Okresní přebor 1. třídy 15.12.2018 09:00 TJ Sokol TURNOV C TJ Sokol NOVÁ VES NAD POPELKOU B 10:1945
Okresní přebor 1. třídy 15.12.2018 09:00 TJ Sokol TURNOV D Sokol VÍCHOVÁ NAD JIZEROU A 10:1956
Okresní přebor 2.třídy 9.12.2018 09:00 STAR Sokol TURNOV A TJ Sokol TATOBITY A 7:11992
Krajský přebor 1. třídy 8.12.2018 16:00 TJ Sokol TURNOV A TJ Sokol SEMILY A 10:4928
2. Liga žen skupina B 8.12.2018 10:00 SKST AutoPartner LIBEREC Sokol TURNOV A 0:0979
Okresní přebor 1. třídy 8.12.2018 09:00 TJ Sokol BRADLECKÁ LHOTA TJ Sokol TURNOV C 3:10946
Okresní přebor 1. třídy 8.12.2018 09:00 TJ Sokol TURNOV D TJ Sokol SEMILY B 9:9958
Okresní přebor 2.třídy 5.12.2018 16:30 STAR Sokol TURNOV B TJ Sokol TURNOV E 8:10991
Krajský přebor 2. třídy 1.12.2018 16:00 TJ Jiskra RASPENAVA C TJ Sokol TURNOV B 1:10938
Okresní přebor 1. třídy 30.11.2018 17:30 TJ Sokol TURNOV D TJ Sokol TURNOV C 10:5947
Krajský přebor 2. třídy 30.11.2018 16:00 TJ Bižuterie JABLONEC NAD NISOU D TJ Sokol TURNOV B 8:10939
Okresní přebor 2.třídy 25.11.2018 13:00 Sdružení rodičů a přátel ZŠ SEMILY STAR Sokol TURNOV B 7:11989
Okresní přebor 2.třídy 25.11.2018 13:00 Obec JESENNY A TJ Sokol TURNOV E 10:8990
Okresní přebor 2.třídy 25.11.2018 13:00 TJ Sokol VESEC B STAR Sokol TURNOV A 15:3993
Divize žen 25.11.2018 12:00 Jiskra KAMENICKÝ ŠENOV B TJ Sokol TURNOV B 1:41076
Divize žen 25.11.2018 10:30 TJ Sokol TURNOV B SKST LIBEREC D 3:21075
Krajský přebor 1. třídy 25.11.2018 10:00 TJ Sokol TURNOV A TJ Jiskra RASPENAVA B 10:6927
Okresní přebor 2.třídy 25.11.2018 09:00 Obec JESENNY A STAR Sokol TURNOV B 12:6987
Okresní přebor 2.třídy 25.11.2018 09:00 Sdružení rodičů a přátel ZŠ SEMILY TJ Sokol TURNOV E 2:16988
Krajský přebor 1. třídy 24.11.2018 16:00 TJ Sokol TURNOV A KST Victory LIBEREC A 10:5926
2. Liga žen skupina B 24.11.2018 15:00 TTC LITOMĚŘICE Sokol TURNOV A 9:1978
2. Liga žen skupina B 24.11.2018 10:00 KST JIRKOV TECHNOLINE Sokol TURNOV A 9:1977
Okresní přebor 1. třídy 24.11.2018 09:00 TJ Sokol TURNOV D TJ Sokol BRADLECKÁ LHOTA 7:10955
Okresní přebor 2.třídy 18.11.2018 13:00 TJ Sokol TURNOV E TJ Sokol VESEC B 2:16983
Okresní přebor 2.třídy 18.11.2018 13:00 TJ Sokol TURNOV E TJ Sokol TATOBITY B 18:0985
Okresní přebor 2.třídy 18.11.2018 13:00 STAR Sokol TURNOV B TJ Sokol VESEC B 4:14986
Okresní přebor 2.třídy 18.11.2018 09:00 STAR Sokol TURNOV B TJ Sokol TATOBITY B 18:0984
Krajský přebor 2. třídy 17.11.2018 16:00 TJ Sokol TURNOV B TJ Spartak CHRASTAVA B 10:8936
Krajský přebor 2. třídy 17.11.2018 10:00 TJ Sokol TURNOV B TJ Lokomotiva ČESKÁ LÍPA B 3:10937
Okresní přebor 2.třídy 11.11.2018 13:00 STAR Sokol TURNOV A Sokol BENEŠOV U SEMIL 15:3981
Krajský přebor 1. třídy 11.11.2018 10:00 TJ Bižuterie JABLONEC NAD NISOU C TJ Sokol TURNOV A 7:10925
Okresní přebor 2.třídy 11.11.2018 09:00 STAR Sokol TURNOV A Obec JESENNY B 14:4982
Krajský přebor 1. třídy 10.11.2018 16:00 Cvikováček CVIKOV A TJ Sokol TURNOV A 6:10924
2. Liga žen skupina B 10.11.2018 14:30 Sokol TURNOV A SKST DĚČÍN 3:7976
Okresní přebor 1. třídy 10.11.2018 13:00 TJ Sokol JABLONEC NAD JIZEROU B TJ Sokol TURNOV C 10:8944
Okresní přebor 1. třídy 10.11.2018 13:00 TJ Sokol TURNOV D TJ Sokol KOŠŤÁLOV A 7:10953
2. Liga žen skupina B 10.11.2018 09:30 Sokol TURNOV A TJ Jiskra NOVÝ BOR 7:3975
Okresní přebor 1. třídy 10.11.2018 09:00 TJ Sokol HORNÍ BRANNÁ TJ Sokol TURNOV C 1:10943
Okresní přebor 1. třídy 10.11.2018 09:00 TJ Sokol TURNOV D TJ Sokol NOVÁ VES NAD POPELKOU B 10:5952
Krajský přebor 2. třídy 3.11.2018 16:00 SKST LIBEREC K TJ Sokol TURNOV B 9:9934
Krajský přebor 2. třídy 3.11.2018 10:00 SKST LIBEREC L TJ Sokol TURNOV B 4:10935
Divize žen 29.10.2018 13:30 TJ Sokol TURNOV B Jiskra KAMENICKÝ ŠENOV A 2:31074
Krajský přebor 1. třídy 28.10.2018 10:00 TJ Sokol TURNOV A SKST LIBEREC J 10:7923
Krajský přebor 1. třídy 27.10.2018 16:00 TJ Sokol TURNOV A SKST LIBEREC I 10:3922
Okresní přebor 1. třídy 27.10.2018 13:00 TJ Sokol HORNÍ BRANNÁ TJ Sokol TURNOV D 9:9951
2. Liga žen skupina B 27.10.2018 09:30 Sokol TURNOV A TJ Sokol ČESKÁ SKALICE 3:7974
Okresní přebor 1. třídy 27.10.2018 09:00 TJ Sokol JABLONEC NAD JIZEROU B TJ Sokol TURNOV D 10:4950
Krajský přebor 2. třídy 20.10.2018 16:00 TJ Sokol TURNOV B TJ Sokol NOVÁ VES NAD POPELKOU A 10:5932
Okresní přebor 1. třídy 20.10.2018 13:00 Orel STUDENEC U HOREK TJ Sokol TURNOV C 3:10942
Krajský přebor 2. třídy 20.10.2018 10:00 TJ Sokol TURNOV B SO SLANÁ U SEMIL A 10:0933
Okresní přebor 1. třídy 20.10.2018 10:00 Sokol VÍCHOVÁ NAD JIZEROU A TJ Sokol TURNOV C 1:10941
Okresní přebor 2.třídy 14.10.2018 12:00 STAR Sokol TURNOV B TJ Sokol TATOBITY A 1:17968
Divize žen 14.10.2018 12:00 SKST LIBEREC B TJ Sokol TURNOV B 5:01082
Divize žen 14.10.2018 10:30 TJ Sokol TURNOV B TJ Spartak CHRASTAVA 3:21073
Krajský přebor 1. třídy 14.10.2018 10:00 TJ DOKSY-MIMOŇ A TJ Sokol TURNOV A 6:10921
Divize žen 14.10.2018 09:00 TJ Sokol TURNOV B TTC HRÁDEK NAD NISOU 4:11072
2. Liga žen skupina B 13.10.2018 16:30 TJ Slavoj PRAHA B Sokol TURNOV A 10:0972
2. Liga žen skupina B 13.10.2018 11:30 TJ ABC BRANÍK Sokol TURNOV A 7:3973
Krajský přebor 1. třídy 13.10.2018 10:00 TJ Jiskra NOVÝ BOR B TJ Sokol TURNOV A 2:10920
Okresní přebor 1. třídy 13.10.2018 09:00 TJ Sokol SEMILY B TJ Sokol TURNOV C 5:10940
Okresní přebor 2.třídy 12.10.2018 18:00 TJ Sokol TURNOV E TJ Sokol TATOBITY A 6:12967
Okresní přebor 2.třídy 10.10.2018 19:00 STAR Sokol TURNOV B STAR Sokol TURNOV A 3:15965
Okresní přebor 2.třídy 10.10.2018 16:00 TJ Sokol TURNOV E STAR Sokol TURNOV A 8:10966
Okresní přebor 2.třídy 7.10.2018 13:00 Obec JESENNY B TJ Sokol TURNOV E 9:9962
Okresní přebor 2.třídy 7.10.2018 13:00 TJ Sokol KOŠTÁLOV B STAR Sokol TURNOV A 10:8963
Okresní přebor 2.třídy 7.10.2018 13:00 Sokol BENEŠOV U SEMIL STAR Sokol TURNOV B 9:9964
Okresní přebor 2.třídy 7.10.2018 09:00 Sokol BENEŠOV U SEMIL TJ Sokol TURNOV E 9:9959
Okresní přebor 2.třídy 7.10.2018 09:00 Obec JESENNY B STAR Sokol TURNOV B 16:2960
Okresní přebor 2.třídy 7.10.2018 09:00 Sokol VÍCHOVÁ NAD JIZEROU B STAR Sokol TURNOV A 4:14961
Krajský přebor 2. třídy 6.10.2018 16:00 TJ Sokol TURNOV B TJ Jiskra NOVÝ BOR C 1:10930
Krajský přebor 2. třídy 6.10.2018 10:00 TJ Sokol TURNOV B TJ Sokol BRATŘÍKOV B 10:1931
Krajský přebor 1. třídy 29.9.2018 14:00 TJ Sokol BRATŘÍKOV A TJ Sokol TURNOV A 5:10917
Krajský přebor 1. třídy 29.9.2018 10:00 TJ Sokol VESEC TJ Sokol TURNOV A 6:10919
Krajský přebor 2. třídy 22.9.2018 16:00 TJ Sokol TURNOV B TJ Jiskra TANVALD A 10:5929
2. Liga žen skupina B 20.9.2018 14:30 Sokol TURNOV A TTC BRANDÝS NAD LABEM 1:9969
Divize mužů 7.4.2018 16:00 TJ Jiskra NOVÝ BOR A TJ Sokol TURNOV A 10:2836
Krajský přebor 2. třídy 7.4.2018 16:00 TJ Sokol TURNOV D TJ Spartak CHRASTAVA 5:10864
Krajský přebor 2. třídy 7.4.2018 16:00 TJ Sokol TURNOV D TJ Lokomotiva ČESKÁ LÍPA B 1:10865
Krajský přebor 2. třídy 7.4.2018 10:00 TJ Sokol TURNOV C TJ Spartak CHRASTAVA 6:10866
Krajský přebor 2. třídy 7.4.2018 10:00 TJ Sokol TURNOV C TJ Lokomotiva ČESKÁ LÍPA B 8:10867
Divize mužů 6.4.2018 18:30 TJ Lokomotiva ČESKÁ LÍPA A TJ Sokol TURNOV A 10:1837
Divize žen 25.3.2018 13:00 Sokol TURNOV B TJ Jiskra NOVÝ BOR 1:4913
Divize žen 25.3.2018 11:00 Sokol TURNOV B Jiskra KAMENICKÝ ŠENOV B 3:2912
Krajský přebor 1. třídy 25.3.2018 10:00 TJ Sokol TURNOV B TJ DOKSY - MIMOŇ 2:10847
Okresní přebor 2.třídy 25.3.2018 09:00 T.J. Sokol TATOBITY C STAR Sokol TURNOV A 0:18904
Okresní přebor 2.třídy 25.3.2018 09:00 TJ Sokol TURNOV F STAR Sokol TURNOV B 15:3905
Divize žen 25.3.2018 00:00 TTC HRÁDEK NAD NISOU Sokol TURNOV B 2:3911
Krajský přebor 1. třídy 24.3.2018 16:00 Cvikováček CVIKOV A TJ Sokol TURNOV B 6:10848
2. Liga žen skupina B 24.3.2018 14:30 Sokol TURNOV A SKP Sever ÚSTÍ NAD LABEM 1:9823
Okresní přebor 1. třídy 24.3.2018 10:00 TJ Sokol VESEC B TJ Sokol TURNOV E 10:4868
2. Liga žen skupina B 24.3.2018 09:30 Sokol TURNOV A TTC LITOMĚŘICE 3:7822
Divize mužů 18.3.2018 10:00 TJ Sokol TURNOV A SKST LIBEREC H 3:10835
Divize mužů 17.3.2018 16:00 TJ Sokol TURNOV A SKST LIBEREC G 10:8834
Krajský přebor 2. třídy 17.3.2018 16:00 SKST LIBEREC L TJ Sokol TURNOV C 10:5860
Krajský přebor 2. třídy 17.3.2018 16:00 SKST LIBEREC K TJ Sokol TURNOV D 10:3861
Krajský přebor 2. třídy 17.3.2018 10:00 SKST LIBEREC K TJ Sokol TURNOV C 3:10862
Krajský přebor 2. třídy 17.3.2018 10:00 SKST LIBEREC L TJ Sokol TURNOV D 10:3863
Krajský přebor 1. třídy 11.3.2018 16:00 TJ Sokol TURNOV B TJ Sokol NOVÁ VES NAD POPELKOU A 6:10845
Okresní přebor 2.třídy 11.3.2018 13:00 TJ Sokol SEMILY B STAR Sokol TURNOV B 17:1902
Okresní přebor 2.třídy 11.3.2018 13:00 Obec JESENNY A TJ Sokol TURNOV F 5:13903
Okresní přebor 2.třídy 11.3.2018 13:00 TJ Sokol KOŠTÁLOV B STAR Sokol TURNOV A 14:4906
Krajský přebor 1. třídy 11.3.2018 10:00 TJ Sokol TURNOV B TJ Sokol SEMILY A 3:10846
Okresní přebor 2.třídy 11.3.2018 09:00 Sokol VÍCHOVÁ NAD JIZEROU B STAR Sokol TURNOV A 4:14899
Okresní přebor 2.třídy 11.3.2018 09:00 Obec JESENNY A STAR Sokol TURNOV B 15:3900
Okresní přebor 2.třídy 11.3.2018 09:00 TJ Sokol SEMILY B TJ Sokol TURNOV F 9:9901
2. Liga žen skupina B 10.3.2018 14:00 TJ AVIA ČAKOVICE Sokol TURNOV A 9:1821
Okresní přebor 1. třídy 10.3.2018 13:00 TJ Sokol TURNOV E TJ Sokol BRADLECKÁ LHOTA A 6:10877
2. Liga žen skupina B 10.3.2018 10:00 SLOVAN KST BOHNICE B Sokol TURNOV A 7:3820
Okresní přebor 1. třídy 10.3.2018 09:00 TJ Sokol TURNOV E TJ Sokol NOVÁ VES NAD POPELKOU B 10:1878
Krajský přebor 2. třídy 3.3.2018 16:00 TJ Sokol TURNOV C TJ Jiskra RASPENAVA B 10:6856
Krajský přebor 2. třídy 3.3.2018 16:00 TJ Sokol TURNOV D TJ Bižuterie JABLONEC NAD NISOU C 8:10857
Divize mužů 3.3.2018 15:00 TJ Spartak CHRASTAVA TJ Sokol TURNOV A 10:7832
Divize mužů 3.3.2018 10:00 Loko Depo LIBEREC TJ Sokol TURNOV A 4:10833
Krajský přebor 2. třídy 3.3.2018 10:00 TJ Sokol TURNOV D TJ Jiskra RASPENAVA B 3:10858
Krajský přebor 2. třídy 3.3.2018 10:00 TJ Sokol TURNOV C TJ Bižuterie JABLONEC NAD NISOU C 10:8859
Krajský přebor 1. třídy 25.2.2018 15:00 SKST LIBEREC I TJ Sokol TURNOV B 10:7843
Okresní přebor 2.třídy 25.2.2018 13:00 TJ Sokol TURNOV F Sokol VÍCHOVÁ NAD JIZEROU B 16:2894
Okresní přebor 2.třídy 25.2.2018 13:00 STAR Sokol TURNOV B TJ Sokol KOŠTÁLOV B 8:10895
Okresní přebor 2.třídy 25.2.2018 09:00 STAR Sokol TURNOV B Sokol VÍCHOVÁ NAD JIZEROU B 11:7893
Okresní přebor 2.třídy 25.2.2018 09:00 TJ Sokol TURNOV F TJ Sokol KOŠTÁLOV B 7:10896
2. Liga žen skupina B 24.2.2018 15:00 TJ MONTAS HRADEC KRÁLOVÉ Sokol TURNOV A 6:4819
Okresní přebor 1. třídy 24.2.2018 13:00 TJ Sokol TURNOV E TJ Sokol KOŠŤÁLOV A 9:9876
2. Liga žen skupina B 24.2.2018 10:00 TTC BRANDÝS NAD LABEM Sokol TURNOV A 8:2818
Krajský přebor 1. třídy 24.2.2018 10:00 SKST LIBEREC J TJ Sokol TURNOV B 10:7844
Okresní přebor 1. třídy 24.2.2018 09:00 TJ Sokol TURNOV E TJ Sokol HORNÍ BRANNÁ A 10:6875
Divize žen 18.2.2018 15:00 Sokol TURNOV B SKST LIBEREC B 0:5909
Okresní přebor 2.třídy 18.2.2018 13:00 STAR Sokol TURNOV A Obec JESENNY B 15:3898
Divize žen 18.2.2018 13:00 Jiskra KAMENICKÝ ŠENOV A Sokol TURNOV B 5:0910
Divize žen 18.2.2018 11:00 TJ Spartak CHRASTAVA Sokol TURNOV B 2:3908
Divize mužů 18.2.2018 10:00 TJ Sokol TURNOV A TJ Jiskra RASPENAVA A 10:4831
Krajský přebor 2. třídy 18.2.2018 10:00 TJ Jiskra NOVÝ BOR C TJ Sokol TURNOV C 10:6854
Krajský přebor 2. třídy 18.2.2018 10:00 TJ Sokol BRATŘÍKOV B TJ Sokol TURNOV D 6:10855
Okresní přebor 2.třídy 18.2.2018 09:00 STAR Sokol TURNOV A Sokol BENEŠOV U SEMIL 18:0897
Krajský přebor 2. třídy 17.2.2018 18:00 TJ Sokol BRATŘÍKOV B TJ Sokol TURNOV C 10:4852
Divize mužů 17.2.2018 16:00 TJ Sokol TURNOV A SKST LIBEREC F 10:4830
Krajský přebor 2. třídy 17.2.2018 16:00 TJ Jiskra NOVÝ BOR C TJ Sokol TURNOV D 10:6853
Okresní přebor 2.třídy 17.2.2018 09:00 TJ Sokol TURNOV F Obec JESENNY B 15:3889
Okresní přebor 2.třídy 11.2.2018 13:00 TJ Sokol NOVÁ VES NAD POPELKOU C STAR Sokol TURNOV A 5:13888
Okresní přebor 2.třídy 11.2.2018 13:00 TJ Sokol TURNOV F Sokol BENEŠOV U SEMIL 16:2890
Okresní přebor 2.třídy 11.2.2018 13:00 STAR Sokol TURNOV B Obec JESENNY B 7:11891
Okresní přebor 2.třídy 11.2.2018 09:00 STAR Sokol TURNOV B Sokol BENEŠOV U SEMIL 9:9887
Okresní přebor 2.třídy 11.2.2018 09:00 T.J. Sokol TATOBITY B STAR Sokol TURNOV A 0:18892
Krajský přebor 1. třídy 10.2.2018 18:00 TJ Sokol BRATŘÍKOV A TJ Sokol TURNOV B 10:2842
Okresní přebor 1. třídy 10.2.2018 13:00 TJ Sokol TURNOV E TJ Sokol JABLONEC NAD JIZEROU B 9:9874
Okresní přebor 1. třídy 10.2.2018 09:00 TJ Sokol TURNOV E TJ Spartak ROKYTNICE NAD JIZEROU A 0:10873
Divize mužů 4.2.2018 10:00 TJ Sokol TURNOV A TJ Bižuterie JABLONEC NAD NISOU - MŠENO 0:0829
Divize mužů 3.2.2018 16:00 TJ Sokol TURNOV A TJ Bižuterie JABLONEC NAD NISOU B 4:10827
Divize mužů 3.2.2018 16:00 TJ Sokol TURNOV A TJ Bižuterie JABLONEC NAD NISOU B 0:0828
Krajský přebor 2. třídy 3.2.2018 16:00 TJ Sokol VESEC TJ Sokol TURNOV C 10:6850
Krajský přebor 2. třídy 3.2.2018 16:00 TJ Jiskra TANVALD A TJ Sokol TURNOV D 10:2851
Okresní přebor 2.třídy 3.2.2018 13:00 TJ Sokol TURNOV F STAR Sokol TURNOV A 9:9885
Okresní přebor 2.třídy 3.2.2018 13:00 STAR Sokol TURNOV B T.J. Sokol TATOBITY C 17:1886
Okresní přebor 2.třídy 3.2.2018 09:00 STAR Sokol TURNOV B STAR Sokol TURNOV A 4:14883
Okresní přebor 2.třídy 3.2.2018 09:00 TJ Sokol TURNOV F T.J. Sokol TATOBITY C 15:3884
Krajský přebor 1. třídy 27.1.2018 17:30 TJ Sokol TURNOV B KST Victory LIBEREC A 10:7840
2. Liga žen skupina B 27.1.2018 14:30 Sokol TURNOV A KST JIRKOV TECHNOLINE 4:6817
Okresní přebor 1. třídy 27.1.2018 13:00 TJ Sokol TURNOV E Orel STUDENEC U HOREK A 5:10872
Krajský přebor 1. třídy 27.1.2018 10:00 TJ Sokol TURNOV B SKST CVIKOV A 6:10841
Okresní přebor 1. třídy 27.1.2018 09:00 TJ Sokol TURNOV E Sokol VÍCHOVÁ NAD JIZEROU A 9:9871
Okresní přebor 2.třídy 21.1.2018 13:00 STAR Sokol TURNOV A TJ Sokol SEMILY B 8:10882
Okresní přebor 2.třídy 21.1.2018 09:00 STAR Sokol TURNOV A Obec JESENNY A 13:5881
Divize mužů 20.1.2018 16:00 TJ Sokol JABLONEC NAD JIZEROU A TJ Sokol TURNOV A 10:8826
Divize žen 14.1.2018 13:00 Sokol TURNOV B Jiskra KAMENICKÝ ŠENOV A 2:3915
Divize žen 14.1.2018 11:00 Sokol TURNOV B TJ Spartak CHRASTAVA 3:2914
Okresní přebor 2.třídy 14.1.2018 09:00 STAR Sokol TURNOV B T.J. Sokol TATOBITY B 12:6879
Okresní přebor 2.třídy 14.1.2018 09:00 TJ Sokol TURNOV F TJ Sokol NOVÁ VES NAD POPELKOU C 17:1880
Krajský přebor 1. třídy 13.1.2018 16:00 TJ Sokol TURNOV B Jiskra KAMENICKÝ ŠENOV A 7:10838
2. Liga žen skupina B 13.1.2018 15:00 TJ Lokomotiva TRUTNOV Sokol TURNOV A 4:6816
Okresní přebor 1. třídy 13.1.2018 13:00 TJ Sokol TURNOV E T.J. Sokol TATOBITY A 9:9870
Krajský přebor 1. třídy 13.1.2018 10:00 TJ Sokol TURNOV B TJ Jiskra NOVÝ BOR B 5:10839
Okresní přebor 1. třídy 13.1.2018 10:00 TJ Sokol TURNOV E SO SLANÁ U SEMIL A 6:10869
Okresní přebor 2.třídy 10.12.2017 16:00 STAR Sokol TURNOV B TJ Sokol SEMILY B 4:10789
Krajský přebor 1. třídy 9.12.2017 15:30 TJ DOKSY - MIMOŇ TJ Sokol TURNOV B 10:6801
2. Liga žen skupina B 9.12.2017 10:00 Sokol TURNOV A SKST LIBEREC 6:4813
Okresní přebor 1. třídy 9.12.2017 00:00 TJ Sokol TURNOV E TJ Sokol VESEC B 10:0760
Okresní přebor 2.třídy 8.12.2017 17:00 STAR Sokol TURNOV A T.J. Sokol TATOBITY C 18:0790
Divize žen 3.12.2017 13:00 TJ Jiskra NOVÝ BOR Sokol TURNOV B 5:0804
Divize žen 3.12.2017 13:00 SKST LIBEREC B Sokol TURNOV B 4:1916
Krajský přebor 2. třídy 3.12.2017 11:00 TJ Spartak CHRASTAVA TJ Sokol TURNOV D 9:9748
Divize žen 3.12.2017 11:00 Sokol TURNOV B TTC HRÁDEK NAD NISOU 3:2803
Divize mužů 3.12.2017 10:00 TJ Sokol TURNOV A TJ Lokomotiva ČESKÁ LÍPA A 8:10723
Divize žen 3.12.2017 09:00 Jiskra KAMENICKÝ ŠENOV B Sokol TURNOV B 3:2802
Divize mužů 2.12.2017 16:00 TJ Sokol TURNOV A TJ Jiskra NOVÝ BOR A 10:7722
Krajský přebor 2. třídy 2.12.2017 16:00 TJ Lokomotiva ČESKÁ LÍPA B TJ Sokol TURNOV D 10:3747
Krajský přebor 2. třídy 2.12.2017 15:00 TJ Spartak CHRASTAVA TJ Sokol TURNOV C 9:9746
Krajský přebor 2. třídy 1.12.2017 19:00 TJ Lokomotiva ČESKÁ LÍPA B TJ Sokol TURNOV C 10:5745
Okresní přebor 2.třídy 26.11.2017 13:00 STAR Sokol TURNOV A TJ Sokol KOŠTÁLOV B 4:14786
Okresní přebor 2.třídy 26.11.2017 13:00 TJ Sokol TURNOV F Obec JESENNY A 11:7787
Okresní přebor 2.třídy 26.11.2017 13:00 STAR Sokol TURNOV B TJ Sokol SEMILY B 1:17788
Okresní přebor 2.třídy 26.11.2017 09:00 STAR Sokol TURNOV B Obec JESENNY B 4:14784
Okresní přebor 2.třídy 26.11.2017 09:00 TJ Sokol TURNOV F TJ Sokol SEMILY B 4:14785
Okresní přebor 2.třídy 26.11.2017 00:00 STAR Sokol TURNOV A Sokol VÍCHOVÁ NAD JIZEROU B 10:1783
Krajský přebor 1. třídy 25.11.2017 16:00 TJ Sokol TURNOV B Cvikováček CVIKOV A 9:9799
2. Liga žen skupina B 25.11.2017 15:00 SKP Sever ÚSTÍ NAD LABEM Sokol TURNOV A 9:1812
Okresní přebor 1. třídy 25.11.2017 13:00 TJ Sokol BRADLECKÁ LHOTA A TJ Sokol TURNOV E 5:10759
2. Liga žen skupina B 25.11.2017 10:00 TTC LITOMĚŘICE Sokol TURNOV A 10:0811
Okresní přebor 1. třídy 25.11.2017 09:00 TJ Sokol NOVÁ VES NAD POPELKOU B TJ Sokol TURNOV E 4:10758
Krajský přebor 1. třídy 22.11.2017 16:00 TJ DOKSY - MIMOŇ TJ Sokol TURNOV B 9:9800
Divize mužů 19.11.2017 10:00 SKST LIBEREC H TJ Sokol TURNOV A 10:0721
Divize mužů 18.11.2017 18:00 SKST LIBEREC G TJ Sokol TURNOV A 10:6720
Krajský přebor 2. třídy 18.11.2017 16:00 TJ Sokol TURNOV D SKST LIBEREC K 10:3743
Krajský přebor 2. třídy 18.11.2017 16:00 TJ Sokol TURNOV C SKST LIBEREC L 10:4744
Krajský přebor 2. třídy 18.11.2017 10:00 TJ Sokol TURNOV C SKST LIBEREC K 7:10741
Krajský přebor 2. třídy 18.11.2017 10:00 TJ Sokol TURNOV D SKST LIBEREC L 10:2742
Okresní přebor 2.třídy 12.11.2017 13:00 TJ Sokol KOŠTÁLOV B STAR Sokol TURNOV B 18:0781
Okresní přebor 2.třídy 12.11.2017 13:00 Obec JESENNY B STAR Sokol TURNOV A 2:16782
Okresní přebor 2.třídy 12.11.2017 09:00 Sokol BENEŠOV U SEMIL STAR Sokol TURNOV A 2:16779
Okresní přebor 2.třídy 12.11.2017 09:00 Sokol VÍCHOVÁ NAD JIZEROU B STAR Sokol TURNOV B 7:11780
Krajský přebor 1. třídy 11.11.2017 16:00 TJ Sokol NOVÁ VES NAD POPELKOU A TJ Sokol TURNOV B 10:6797
2. Liga žen skupina B 11.11.2017 14:30 Sokol TURNOV A TJ AVIA ČAKOVICE 5:5810
Okresní přebor 1. třídy 11.11.2017 13:00 TJ Sokol KOŠŤÁLOV A TJ Sokol TURNOV E 10:0757
Krajský přebor 1. třídy 11.11.2017 10:00 TJ Sokol SEMILY A TJ Sokol TURNOV B 4:10798
2. Liga žen skupina B 11.11.2017 09:30 Sokol TURNOV A SLOVAN KST BOHNICE B 6:4809
Okresní přebor 1. třídy 11.11.2017 09:00 TJ Sokol HORNÍ BRANNÁ A TJ Sokol TURNOV E 10:7756
Okresní přebor 2.třídy 9.11.2017 18:00 Sokol VÍCHOVÁ NAD JIZEROU B TJ Sokol TURNOV F 3:15777
Okresní přebor 2.třídy 8.11.2017 18:00 TJ Sokol KOŠTÁLOV B TJ Sokol TURNOV F 10:6778
Divize mužů 5.11.2017 10:00 TJ Sokol TURNOV A Loko Depo LIBEREC 7:10719
Divize mužů 4.11.2017 16:00 TJ Sokol TURNOV A TJ Spartak CHRASTAVA 6:10718
Krajský přebor 2. třídy 4.11.2017 16:00 TJ Jiskra RASPENAVA B TJ Sokol TURNOV C 6:10739
Krajský přebor 2. třídy 4.11.2017 16:00 TJ Bižuterie JABLONEC NAD NISOU C TJ Sokol TURNOV D 9:9740
Krajský přebor 2. třídy 4.11.2017 10:00 TJ Jiskra RASPENAVA B TJ Sokol TURNOV D 10:4738
Krajský přebor 2. třídy 3.11.2017 18:30 TJ Bižuterie JABLONEC NAD NISOU C TJ Sokol TURNOV C 10:3737
Okresní přebor 2.třídy 29.10.2017 13:00 STAR Sokol TURNOV A TJ Sokol NOVÁ VES NAD POPELKOU C 14:4774
Okresní přebor 2.třídy 29.10.2017 13:00 Obec JESENNY B STAR Sokol TURNOV B 5:13775
Okresní přebor 2.třídy 29.10.2017 13:00 Obec JESENNY B TJ Sokol TURNOV F 3:15776
Krajský přebor 1. třídy 29.10.2017 10:00 TJ Sokol TURNOV B SKST LIBEREC J 3:10796
Okresní přebor 2.třídy 29.10.2017 09:00 STAR Sokol TURNOV A T.J. Sokol TATOBITY B 18:0771
Okresní přebor 2.třídy 29.10.2017 09:00 Sokol BENEŠOV U SEMIL STAR Sokol TURNOV B 12:6772
Okresní přebor 2.třídy 29.10.2017 09:00 Obec JESENNY B TJ Sokol TURNOV F 3:15773
2. Liga žen skupina B 28.10.2017 14:30 Sokol TURNOV A TJ MONTAS HRADEC KRÁLOVÉ 6:4808
Okresní přebor 1. třídy 28.10.2017 13:00 TJ Sokol JABLONEC NAD JIZEROU B TJ Sokol TURNOV E 10:7755
2. Liga žen skupina B 28.10.2017 09:30 Sokol TURNOV A TTC BRANDÝS NAD LABEM 6:4825
Okresní přebor 1. třídy 28.10.2017 09:00 TJ Spartak ROKYTNICE NAD JIZEROU A TJ Sokol TURNOV E 10:1754
Krajský přebor 1. třídy 25.10.2017 18:00 TJ Sokol TURNOV B SKST LIBEREC I 10:4795
Divize mužů 21.10.2017 10:00 TJ Jiskra RASPENAVA A TJ Sokol TURNOV A 10:2717
Divize mužů 20.10.2017 18:30 SKST LIBEREC F TJ Sokol TURNOV A 10:3716
Krajský přebor 2. třídy 20.10.2017 16:00 TJ Sokol TURNOV D TJ Jiskra NOVÝ BOR C 1:10735
Krajský přebor 2. třídy 20.10.2017 16:00 TJ Sokol TURNOV C TJ Sokol BRATŘÍKOV B 10:6736
Krajský přebor 2. třídy 20.10.2017 10:00 TJ Sokol TURNOV C TJ Jiskra NOVÝ BOR C 6:10733
Krajský přebor 2. třídy 20.10.2017 10:00 TJ Sokol TURNOV D TJ Sokol BRATŘÍKOV B 4:10734
Krajský přebor 1. třídy 14.10.2017 16:00 KST Victory LIBEREC A TJ Sokol TURNOV B 7:10793
2. Liga žen skupina B 14.10.2017 15:00 KST JIRKOV TECHNOLINE Sokol TURNOV A 7:3807
Okresní přebor 1. třídy 14.10.2017 13:00 Orel STUDENEC U HOREK A TJ Sokol TURNOV E 6:10753
Krajský přebor 1. třídy 14.10.2017 10:00 SKST CVIKOV A TJ Sokol TURNOV B 10:6794
Okresní přebor 1. třídy 14.10.2017 09:00 Sokol VÍCHOVÁ NAD JIZEROU A TJ Sokol TURNOV E 0:10752
Okresní přebor 2.třídy 13.10.2017 17:00 STAR Sokol TURNOV A TJ Sokol TURNOV F 9:9770
Okresní přebor 2.třídy 11.10.2017 16:00 T.J. Sokol TATOBITY C TJ Sokol TURNOV F 0:18769
Divize mužů 8.10.2017 10:00 TJ Bižuterie JABLONEC NAD NISOU - MŠENO TJ Sokol TURNOV A 10:2726
Divize mužů 7.10.2017 16:00 TJ Bižuterie JABLONEC NAD NISOU B TJ Sokol TURNOV A 7:10725
Krajský přebor 2. třídy 7.10.2017 16:00 TJ Sokol TURNOV C TJ Jiskra TANVALD A 7:10732
Krajský přebor 2. třídy 7.10.2017 10:00 TJ Sokol TURNOV C TJ Jiskra TANVALD A 10:5728
Krajský přebor 2. třídy 7.10.2017 10:00 TJ Sokol TURNOV D TJ Sokol VESEC 5:10729
Okresní přebor 2.třídy 6.10.2017 17:00 STAR Sokol TURNOV A STAR Sokol TURNOV B 17:1767
Okresní přebor 2.třídy 4.10.2017 16:00 T.J. Sokol TATOBITY C STAR Sokol TURNOV B 0:18768
Krajský přebor 2. třídy 3.10.2017 18:00 TJ Sokol TURNOV C TJ Sokol VESEC 5:10730
Okresní přebor 2.třídy 1.10.2017 13:00 TJ Sokol SEMILY B STAR Sokol TURNOV A 12:6764
Okresní přebor 2.třídy 1.10.2017 13:00 T.J. Sokol TATOBITY B TJ Sokol TURNOV F 3:15765
Okresní přebor 2.třídy 1.10.2017 13:00 TJ Sokol NOVÁ VES NAD POPELKOU C STAR Sokol TURNOV B 10:6766
Krajský přebor 1. třídy 1.10.2017 10:00 TJ Jiskra NOVÝ BOR B TJ Sokol TURNOV B 10:3792
Okresní přebor 2.třídy 1.10.2017 09:00 Obec JESENNY A STAR Sokol TURNOV A 8:10761
Okresní přebor 2.třídy 1.10.2017 09:00 T.J. Sokol TATOBITY B STAR Sokol TURNOV B 6:12762
Okresní přebor 2.třídy 1.10.2017 09:00 TJ Sokol NOVÁ VES NAD POPELKOU C TJ Sokol TURNOV F 4:14763
Krajský přebor 1. třídy 30.9.2017 16:00 Jiskra KAMENICKÝ ŠENOV A TJ Sokol TURNOV B 9:9791
2. Liga žen skupina B 30.9.2017 14:30 Sokol TURNOV A TJ Lokomotiva TRUTNOV 6:4806
Okresní přebor 1. třídy 30.9.2017 13:00 T.J. Sokol TATOBITY A TJ Sokol TURNOV E 6:10750
Okresní přebor 1. třídy 30.9.2017 09:00 SO SLANÁ U SEMIL A TJ Sokol TURNOV E 10:6749
Divize mužů 23.9.2017 16:00 TJ Sokol TURNOV A TJ Sokol JABLONEC NAD JIZEROU A 10:6724
Krajský přebor 2. třídy 23.9.2017 00:00 TJ Sokol TURNOV C TJ Sokol TURNOV D 10:7727
Krajský přebor 2. třídy 21.9.2017 18:00 TJ Sokol TURNOV D TJ Sokol TURNOV C 4:10849
2. Liga žen skupina B 16.9.2017 00:00 SKST LIBEREC Sokol TURNOV A 7:3805
Krajský přebor 2. třídy 8.4.2017 17:00 TJ Sokol BRATŘÍKOV B TJ Sokol TURNOV C 7:10654
Divize mužů 8.4.2017 16:00 TJ Sokol TURNOV A SKST LIBEREC E 3:10623
Krajský přebor 2. třídy 8.4.2017 16:00 TJ Jiskra RASPENAVA B TJ Sokol TURNOV D 10:1653
Divize mužů 8.4.2017 10:00 TJ Sokol TURNOV A TJ Jiskra RASPENAVA A 9:9622
Krajský přebor 2. třídy 8.4.2017 10:00 TJ Jiskra RASPENAVA B TJ Sokol TURNOV C 10:6652
Krajský přebor 2. třídy 7.4.2017 18:30 TJ Sokol BRATŘÍKOV B TJ Sokol TURNOV D 9:9651
Okresní přebor 2.třídy 26.3.2017 12:00 STAR Sokol TURNOV A TJ Sokol NOVÁ VES NAD POPELKOU C 10:1696
Okresní přebor 2.třídy 26.3.2017 09:00 STAR Sokol TURNOV A T.J. Sokol TATOBITY B 10:0693
Okresní přebor 2.třídy 26.3.2017 09:00 STAR Sokol TURNOV B TJ Sokol NOVÁ VES NAD POPELKOU C 7:10694
Krajský přebor 1. třídy 25.3.2017 16:00 TJ Sokol TURNOV B TJ Bižuterie JABLONEC NAD NISOU C 9:9634
2. Liga žen skupina B 25.3.2017 14:00 TJ Sokol CHRUDIM Sokol TURNOV A 9:1663
Okresní přebor 1. třídy 25.3.2017 13:00 TJ Sokol NOVÁ VES NAD POPELKOU B TJ Sokol TURNOV E 10:7672
Krajský přebor 1. třídy 25.3.2017 10:00 TJ Sokol TURNOV B TJ Sokol BRATŘÍKOV A 9:9633
Okresní přebor 1. třídy 25.3.2017 09:00 TJ Sokol KOŠŤÁLOV A TJ Sokol TURNOV E 10:4671
Okresní přebor 2.třídy 20.3.2017 18:00 Sokol BENEŠOV U SEMIL C TJ Sokol TURNOV F 6:10698
Divize žen 19.3.2017 12:00 Sokol STAR TURNOV A SKST LIBEREC A 0:5710
Divize žen 19.3.2017 10:30 Cvikováček CVIKOV Sokol STAR TURNOV A 5:0709
Divize žen 19.3.2017 09:00 SKST LIBEREC B Sokol STAR TURNOV A 5:0708
Divize mužů 18.3.2017 16:00 TJ Lokomotiva ČESKÁ LÍPA A TJ Sokol TURNOV A 9:9621
Krajský přebor 2. třídy 18.3.2017 16:00 TJ Sokol TURNOV C TJ Spartak CHRASTAVA B 9:9649
Krajský přebor 2. třídy 18.3.2017 16:00 TJ Sokol TURNOV D KST Victory LIBEREC A 5:10650
Divize mužů 18.3.2017 10:00 SKST CVIKOV A TJ Sokol TURNOV A 7:10620
Krajský přebor 2. třídy 18.3.2017 10:00 TJ Sokol TURNOV C KST Victory LIBEREC A 5:10647
Krajský přebor 2. třídy 18.3.2017 10:00 TJ Sokol TURNOV D TJ Spartak CHRASTAVA B 3:10648
Okresní přebor 2.třídy 17.3.2017 18:00 Obec JESENNY A TJ Sokol TURNOV F 7:10695
Okresní přebor 2.třídy 12.3.2017 12:00 STAR Sokol TURNOV A TJ Sokol SEMILY B 3:10691
Okresní přebor 2.třídy 12.3.2017 12:00 STAR Sokol TURNOV B Obec JESENNY B 6:10692
Okresní přebor 2.třídy 12.3.2017 09:00 STAR Sokol TURNOV A Obec JESENNY B 10:1687
Okresní přebor 2.třídy 12.3.2017 09:00 STAR Sokol TURNOV B TJ Sokol SEMILY B 3:10688
Okresní přebor 2.třídy 12.3.2017 09:00 TJ Sokol TURNOV F TJ Sokol NOVÁ VES NAD POPELKOU C 10:3689
Krajský přebor 1. třídy 11.3.2017 16:00 Cvikováček CVIKOV A TJ Sokol TURNOV B 8:10631
2. Liga žen skupina B 11.3.2017 15:00 Sokol TURNOV A SKP Sever ÚSTÍ NAD LABEM 3:7662
2. Liga žen skupina B 11.3.2017 10:30 Sokol TURNOV A SKST DĚČÍN 0:10661
Okresní přebor 1. třídy 11.3.2017 09:00 TJ Sokol VESEC B TJ Sokol TURNOV E 10:6670
Okresní přebor 2.třídy 10.3.2017 17:30 STAR Sokol TURNOV B T.J. Sokol TATOBITY B 10:2697
Krajský přebor 1. třídy 8.3.2017 18:00 Jiskra KAMENICKÝ ŠENOV A TJ Sokol TURNOV B 7:10632
Okresní přebor 2.třídy 8.3.2017 16:30 TJ Sokol TURNOV F T.J. Sokol TATOBITY B 10:3690
Divize mužů 5.3.2017 11:00 TJ Spartak CHRASTAVA A TJ Sokol TURNOV A 10:8619
Divize mužů 4.3.2017 16:00 TJ Jiskra NOVÝ BOR A TJ Sokol TURNOV A 10:5618
Krajský přebor 2. třídy 4.3.2017 16:00 TJ Sokol TURNOV C SKST LIBEREC H 9:9645
Krajský přebor 2. třídy 4.3.2017 16:00 TJ Sokol TURNOV D TJ Jiskra TANVALD A 0:10646
Krajský přebor 2. třídy 4.3.2017 10:00 TJ Sokol TURNOV C TJ Jiskra TANVALD A 1:10643
Krajský přebor 2. třídy 4.3.2017 10:00 TJ Sokol TURNOV D SKST LIBEREC H 0:10644
Okresní přebor 2.třídy 26.2.2017 13:00 Sokol BENEŠOV U SEMIL C STAR Sokol TURNOV A 5:10685
Okresní přebor 2.třídy 26.2.2017 13:00 Obec JESENNY A STAR Sokol TURNOV B 10:0686
Okresní přebor 2.třídy 26.2.2017 12:00 TJ Sokol TURNOV F Sokol VÍCHOVÁ NAD JIZEROU 10:3684
Okresní přebor 2.třídy 26.2.2017 09:00 TJ Sokol TURNOV F TJ Sokol KOŠTÁLOV B 10:5681
Okresní přebor 2.třídy 26.2.2017 09:00 Obec JESENNY A STAR Sokol TURNOV A 6:10682
Okresní přebor 2.třídy 26.2.2017 09:00 Sokol BENEŠOV U SEMIL C STAR Sokol TURNOV B 9:9683
Krajský přebor 1. třídy 25.2.2017 16:00 TJ Sokol TURNOV B TJ Jiskra NOVÝ BOR B 6:10630
2. Liga žen skupina B 25.2.2017 14:00 KST JIRKOV TECHNOLINE Sokol TURNOV A 5:5660
Okresní přebor 1. třídy 25.2.2017 12:30 Orel STUDENEC U HOREK B TJ Sokol TURNOV E 5:10669
Krajský přebor 1. třídy 25.2.2017 10:00 TJ Sokol TURNOV B TJ Lokomotiva ČESKÁ LÍPA B 9:9629
Okresní přebor 1. třídy 25.2.2017 09:00 TJ Sokol HORNÍ BRANNÁ A TJ Sokol TURNOV E 7:10668
Okresní přebor 2.třídy 19.2.2017 12:00 STAR Sokol TURNOV A Sokol VÍCHOVÁ NAD JIZEROU 10:0679
Okresní přebor 2.třídy 19.2.2017 12:00 STAR Sokol TURNOV B TJ Sokol KOŠTÁLOV B 0:10680
Krajský přebor 2. třídy 19.2.2017 10:00 TJ Jiskra NOVÝ BOR C TJ Sokol TURNOV D 10:0641
Krajský přebor 2. třídy 19.2.2017 10:00 TJ DOKSY-MIMOŇ A TJ Sokol TURNOV C 10:6642
Okresní přebor 2.třídy 19.2.2017 09:00 STAR Sokol TURNOV A TJ Sokol KOŠTÁLOV B 10:4677
Okresní přebor 2.třídy 19.2.2017 09:00 STAR Sokol TURNOV B Sokol VÍCHOVÁ NAD JIZEROU 9:9678
Divize mužů 18.2.2017 16:00 TJ Sokol TURNOV A SKST LIBEREC D 1:10616
Krajský přebor 2. třídy 18.2.2017 16:00 TJ Jiskra NOVÝ BOR C TJ Sokol TURNOV C 6:10639
Krajský přebor 2. třídy 18.2.2017 16:00 TJ DOKSY-MIMOŇ A TJ Sokol TURNOV D 10:2640
Divize mužů 18.2.2017 10:30 TJ Sokol TURNOV A KMST LIBEREC C 10:5617
Krajský přebor 1. třídy 11.2.2017 16:00 TJ Sokol VESEC A TJ Sokol TURNOV B 6:10628
Okresní přebor 2.třídy 11.2.2017 12:00 TJ Sokol TURNOV F Obec JESENNY B 10:2675
Okresní přebor 2.třídy 11.2.2017 12:00 TJ Sokol TURNOV F TJ Sokol SEMILY B 10:2676
2. Liga žen skupina B 11.2.2017 10:30 Sokol TURNOV A TJ AŠ MLADÁ BOLESLAV 5:5659
Divize mužů 5.2.2017 10:00 TJ Bižuterie JABLONEC NAD NISOU B TJ Sokol TURNOV A 10:7615
Divize mužů 4.2.2017 16:30 Loko Depo LIBEREC B TJ Sokol TURNOV A 10:3614
Krajský přebor 2. třídy 4.2.2017 16:00 TJ Sokol TURNOV C Orel STUDENEC U HOREK A 10:8637
Krajský přebor 2. třídy 4.2.2017 16:00 TJ Sokol TURNOV D Sokol BENEŠOV U SEMIL A 10:4638
Krajský přebor 2. třídy 4.2.2017 10:00 TJ Sokol TURNOV C Sokol BENEŠOV U SEMIL A 10:4635
Krajský přebor 2. třídy 4.2.2017 10:00 TJ Sokol TURNOV D Orel STUDENEC U HOREK A 10:8636
Krajský přebor 1. třídy 29.1.2017 14:30 SKST LIBEREC F TJ Sokol TURNOV B 10:8627
Okresní přebor 2.třídy 29.1.2017 12:00 STAR Sokol TURNOV B TJ Sokol TURNOV F 2:10674
Divize žen 29.1.2017 12:00 TJ Jiskra NOVÝ BOR Sokol STAR TURNOV A 5:0707
Divize žen 29.1.2017 10:30 Sokol STAR TURNOV A Jiskra KAMENICKÝ ŠENOV 4:1706
Okresní přebor 2.třídy 29.1.2017 09:00 STAR Sokol TURNOV A TJ Sokol TURNOV F 10:4673
Divize žen 29.1.2017 00:00 TJ Spartak CHRASTAVA Sokol STAR TURNOV A 3:2705
2. Liga žen skupina B 28.1.2017 15:00 Sokol TURNOV A SK DOBRÉ C 5:5658
Okresní přebor 1. třídy 28.1.2017 13:00 TJ Spartak ROKYTNICE NAD JIZEROU TJ Sokol TURNOV E 10:5667
2. Liga žen skupina B 28.1.2017 10:30 Sokol TURNOV A TJ Lokomotiva TRUTNOV 5:5657
Krajský přebor 1. třídy 28.1.2017 10:00 SKST LIBEREC G TJ Sokol TURNOV B 9:9626
Okresní přebor 1. třídy 28.1.2017 09:00 Sokol BENEŠOV U SEMIL B TJ Sokol TURNOV E 4:10666
Krajský přebor 1. třídy 14.1.2017 16:00 TJ Sokol TURNOV B TJ Sokol NOVÁ VES NAD POPELKOU A 5:10625
2. Liga žen skupina B 14.1.2017 14:30 TTC BRANDÝS NAD LABEM Sokol TURNOV A 5:5656
Okresní přebor 1. třídy 14.1.2017 13:00 TJ Sokol BRADLECKÁ LHOTA A TJ Sokol TURNOV E 7:10665
Krajský přebor 1. třídy 14.1.2017 10:00 TJ Sokol TURNOV B TJ Sokol SEMILY A 6:10624
2. Liga žen skupina B 14.1.2017 10:00 TJ Sokol PODĚBRADY Sokol TURNOV A 1:9655
Okresní přebor 1. třídy 14.1.2017 09:00 T.J. Sokol TATOBITY A TJ Sokol TURNOV E 6:10664
Divize mužů 7.1.2017 16:00 TJ Sokol JABLONEC NAD JIZEROU A TJ Sokol TURNOV A 10:3613
Okresní přebor 2.třídy 11.12.2016 09:00 STAR Sokol TURNOV B STAR Sokol TURNOV A 1:10601
Krajský přebor 1. třídy 10.12.2016 16:00 TJ Sokol NOVÁ VES NAD POPELKOU A TJ Sokol TURNOV B 10:3699
2. Liga žen skupina B 10.12.2016 15:00 Sokol TURNOV A TTC BRANDÝS NAD LABEM 7:3565
Okresní přebor 1. třídy 10.12.2016 12:30 TJ Sokol TURNOV E TJ Sokol NOVÁ VES NAD POPELKOU B 10:4574
2. Liga žen skupina B 10.12.2016 10:30 Sokol TURNOV A TJ Sokol PODĚBRADY 7:3564
Okresní přebor 1. třídy 10.12.2016 09:00 TJ Sokol TURNOV E TJ Sokol KOŠŤÁLOV A 10:1573
Divize žen 4.12.2016 12:00 Cvikováček CVIKOV Sokol STAR TURNOV A 5:0704
Divize žen 4.12.2016 10:30 Sokol STAR TURNOV A Jiskra KAMENICKÝ ŠENOV 1:4703
Divize žen 4.12.2016 09:00 TJ Jiskra NOVÝ BOR Sokol STAR TURNOV A 5:0607
Divize mužů 3.12.2016 17:00 SKST LIBEREC E TJ Sokol TURNOV A 10:1526
Krajský přebor 2. třídy 3.12.2016 16:00 TJ Sokol TURNOV C TJ Sokol BRATŘÍKOV B 10:7555
Krajský přebor 2. třídy 3.12.2016 16:00 TJ Sokol TURNOV D TJ Jiskra RASPENAVA B 0:10556
Divize mužů 3.12.2016 10:00 TJ Jiskra RASPENAVA A TJ Sokol TURNOV A 10:3525
Krajský přebor 2. třídy 3.12.2016 10:00 TJ Sokol TURNOV C TJ Jiskra RASPENAVA B 7:10553
Krajský přebor 2. třídy 3.12.2016 10:00 TJ Sokol TURNOV D TJ Sokol BRATŘÍKOV B 10:7554
Krajský pohár 27.11.2016 17:00 TJ Sokol TURNOV A TJ Bižuterie JABLONEC NAD NISOU B 6:4612
Okresní přebor 2.třídy 27.11.2016 13:00 TJ Sokol NOVÁ VES NAD POPELKOU C STAR Sokol TURNOV A 5:10599
Okresní přebor 2.třídy 27.11.2016 13:00 T.J. Sokol TATOBITY B STAR Sokol TURNOV B 1:10600
Okresní přebor 2.třídy 27.11.2016 12:00 TJ Sokol TURNOV F Sokol BENEŠOV U SEMIL C 10:3598
Okresní přebor 2.třídy 27.11.2016 09:00 T.J. Sokol TATOBITY B STAR Sokol TURNOV A 0:10595
Okresní přebor 2.třídy 27.11.2016 09:00 TJ Sokol NOVÁ VES NAD POPELKOU C STAR Sokol TURNOV B 10:0596
Okresní přebor 2.třídy 27.11.2016 09:00 TJ Sokol TURNOV F Obec JESENNY A 10:6597
Krajský přebor 1. třídy 26.11.2016 15:00 TJ Bižuterie JABLONEC NAD NISOU C TJ Sokol TURNOV B 10:5535
2. Liga žen skupina B 26.11.2016 15:00 Sokol TURNOV A TJ Sokol CHRUDIM 3:7563
Okresní přebor 1. třídy 26.11.2016 09:00 TJ Sokol TURNOV E TJ Sokol VESEC B 10:8572
Krajský přebor 1. třídy 22.11.2016 19:15 TJ Sokol BRATŘÍKOV A TJ Sokol TURNOV B 5:10534
Okresní přebor 2.třídy 20.11.2016 13:00 Obec JESENNY B STAR Sokol TURNOV B 10:4593
Okresní přebor 2.třídy 20.11.2016 13:00 TJ Sokol SEMILY B STAR Sokol TURNOV A 4:10594
Krajský přebor 2. třídy 20.11.2016 11:00 TJ Spartak CHRASTAVA B TJ Sokol TURNOV D 10:1552
Krajský přebor 2. třídy 20.11.2016 10:00 KST Victory LIBEREC A TJ Sokol TURNOV C 10:4551
Okresní přebor 2.třídy 20.11.2016 09:00 Obec JESENNY B STAR Sokol TURNOV A 1:10589
Okresní přebor 2.třídy 20.11.2016 09:00 TJ Sokol SEMILY B STAR Sokol TURNOV B 10:1590
Divize mužů 19.11.2016 16:00 TJ Sokol TURNOV A TJ Lokomotiva ČESKÁ LÍPA A 10:2524
Krajský přebor 2. třídy 19.11.2016 16:00 KST Victory LIBEREC A TJ Sokol TURNOV D 10:1550
Okresní přebor 1. třídy 19.11.2016 12:30 TJ Sokol TURNOV E Orel STUDENEC U HOREK B 10:5570
Divize mužů 19.11.2016 10:00 TJ Sokol TURNOV A SKST CVIKOV A 10:1523
Krajský přebor 2. třídy 19.11.2016 10:00 TJ Spartak CHRASTAVA B TJ Sokol TURNOV C 4:10549
Okresní přebor 1. třídy 19.11.2016 09:00 TJ Sokol TURNOV E TJ Sokol HORNÍ BRANNÁ A 10:3571
Krajský přebor 1. třídy 12.11.2016 16:00 TJ Sokol TURNOV B Cvikováček CVIKOV A 8:10533
2. Liga žen skupina B 12.11.2016 14:30 SKP Sever ÚSTÍ NAD LABEM Sokol TURNOV A 10:0562
Krajský přebor 1. třídy 12.11.2016 10:00 TJ Sokol TURNOV B Jiskra KAMENICKÝ ŠENOV A 10:2532
2. Liga žen skupina B 12.11.2016 10:00 SKST DĚČÍN Sokol TURNOV A 6:4561
Okresní přebor 2.třídy 8.11.2016 17:10 T.J. Sokol TATOBITY B TJ Sokol TURNOV F 1:10592
Divize žen 6.11.2016 13:30 SKST LIBEREC B Sokol STAR TURNOV A 5:0702
Okresní přebor 2.třídy 6.11.2016 13:00 Sokol VÍCHOVÁ NAD JIZEROU TJ Sokol TURNOV F 2:10586
Okresní přebor 2.třídy 6.11.2016 12:30 STAR Sokol TURNOV A Sokol BENEŠOV U SEMIL C 10:3587
Okresní přebor 2.třídy 6.11.2016 12:30 STAR Sokol TURNOV B Obec JESENNY A 2:10588
Divize žen 6.11.2016 12:00 Sokol STAR TURNOV A SKST LIBEREC A 0:5701
Divize žen 6.11.2016 10:30 Sokol STAR TURNOV A TJ Spartak CHRASTAVA 2:3700
Okresní přebor 2.třídy 6.11.2016 09:00 STAR Sokol TURNOV A Obec JESENNY A 10:4583
Okresní přebor 2.třídy 6.11.2016 09:00 STAR Sokol TURNOV B Sokol BENEŠOV U SEMIL C 3:10584
Okresní přebor 2.třídy 6.11.2016 09:00 TJ Sokol KOŠTÁLOV B TJ Sokol TURNOV F 3:10585
Divize mužů 5.11.2016 16:00 TJ Sokol TURNOV A TJ Jiskra NOVÝ BOR A 5:10522
Krajský přebor 2. třídy 5.11.2016 16:00 SKST LIBEREC H TJ Sokol TURNOV C 5:10547
Krajský přebor 2. třídy 5.11.2016 16:00 TJ Jiskra TANVALD A TJ Sokol TURNOV D 10:3548
Divize mužů 5.11.2016 10:00 TJ Sokol TURNOV A TJ Spartak CHRASTAVA A 10:6521
Krajský přebor 2. třídy 5.11.2016 10:00 TJ Jiskra TANVALD A TJ Sokol TURNOV C 6:10545
Krajský přebor 2. třídy 5.11.2016 10:00 SKST LIBEREC H TJ Sokol TURNOV D 10:0546
Okresní přebor 2.třídy 4.11.2016 18:15 TJ Sokol NOVÁ VES NAD POPELKOU C TJ Sokol TURNOV F 7:10591
Krajský pohár 30.10.2016 16:00 TJ Sokol TURNOV A SKST LIBEREC E 5:5610
Okresní přebor 1. třídy 29.10.2016 12:30 TJ Sokol TURNOV E TJ Spartak ROKYTNICE NAD JIZEROU 4:10569
2. Liga žen skupina B 29.10.2016 10:30 TJ AŠ MLADÁ BOLESLAV Sokol TURNOV A 6:4560
Okresní přebor 1. třídy 29.10.2016 09:00 TJ Sokol TURNOV E Sokol BENEŠOV U SEMIL B 10:0568
Divize mužů 22.10.2016 17:00 SKST LIBEREC D TJ Sokol TURNOV A 9:9520
Krajský přebor 2. třídy 22.10.2016 16:00 TJ Sokol TURNOV C TJ Jiskra NOVÝ BOR C 9:9543
Krajský přebor 2. třídy 22.10.2016 16:00 TJ Sokol TURNOV D TJ DOKSY-MIMOŇ A 2:10544
Krajský přebor 2. třídy 22.10.2016 10:00 TJ Sokol TURNOV C TJ DOKSY-MIMOŇ A 10:8541
Krajský přebor 2. třídy 22.10.2016 10:00 TJ Sokol TURNOV D TJ Jiskra NOVÝ BOR C 1:10542
Divize mužů 21.10.2016 18:30 KMST LIBEREC C TJ Sokol TURNOV A 4:10519
Krajský přebor 1. třídy 19.10.2016 17:15 TJ Sokol TURNOV B TJ Sokol VESEC A 10:3531
Okresní přebor 2.třídy 16.10.2016 13:00 TJ Sokol SEMILY B TJ Sokol TURNOV F 10:4580
Okresní přebor 2.třídy 16.10.2016 13:00 TJ Sokol KOŠTÁLOV B STAR Sokol TURNOV B 10:1581
Okresní přebor 2.třídy 16.10.2016 13:00 Sokol VÍCHOVÁ NAD JIZEROU STAR Sokol TURNOV A 6:10582
Okresní přebor 2.třídy 16.10.2016 09:00 Obec JESENNY B TJ Sokol TURNOV F 3:10577
Okresní přebor 2.třídy 16.10.2016 09:00 TJ Sokol KOŠTÁLOV B STAR Sokol TURNOV A 3:10578
Okresní přebor 2.třídy 16.10.2016 09:00 Sokol VÍCHOVÁ NAD JIZEROU STAR Sokol TURNOV B 10:1579
Krajský přebor 1. třídy 15.10.2016 16:00 TJ Jiskra NOVÝ BOR B TJ Sokol TURNOV B 10:8530
2. Liga žen skupina B 15.10.2016 15:00 Sokol TURNOV A KST JIRKOV TECHNOLINE 5:5559
Krajský přebor 1. třídy 14.10.2016 19:00 TJ Lokomotiva ČESKÁ LÍPA B TJ Sokol TURNOV B 5:10529
Krajský pohár 11.10.2016 19:30 TJ Sokol BRATŘÍKOV A TJ Sokol TURNOV A 2:7611
Divize mužů 8.10.2016 16:30 TJ Sokol TURNOV A Loko Depo LIBEREC B 3:10518
Krajský přebor 2. třídy 8.10.2016 16:00 Sokol BENEŠOV U SEMIL A TJ Sokol TURNOV D 6:10539
Krajský přebor 2. třídy 8.10.2016 16:00 Orel STUDENEC U HOREK A TJ Sokol TURNOV C 4:10540
Okresní přebor 1. třídy 8.10.2016 13:00 TJ Sokol TURNOV E TJ Sokol BRADLECKÁ LHOTA A 10:3566
Divize mužů 8.10.2016 10:00 TJ Sokol TURNOV A TJ Bižuterie JABLONEC NAD NISOU B 6:10517
Krajský přebor 2. třídy 8.10.2016 10:00 Sokol BENEŠOV U SEMIL A TJ Sokol TURNOV C 4:10538
Okresní přebor 1. třídy 8.10.2016 09:00 TJ Sokol TURNOV E T.J. Sokol TATOBITY A 10:3567
Krajský přebor 2. třídy 7.10.2016 18:30 Orel STUDENEC U HOREK A TJ Sokol TURNOV D 6:10537
Krajský pohár 2.10.2016 17:00 TTC LIBEREC A TJ Sokol TURNOV A 0:10609
Okresní přebor 2.třídy 2.10.2016 00:00 TJ Sokol TURNOV F STAR Sokol TURNOV A 7:10575
Divize mužů 1.10.2016 16:00 TJ Sokol TURNOV A TJ Sokol JABLONEC NAD JIZEROU A 10:7516
Krajský přebor 2. třídy 1.10.2016 16:00 TJ Sokol TURNOV D TJ Sokol TURNOV C 10:6536
Krajský pohár 25.9.2016 17:00 KST Victory LIBEREC B TJ Sokol TURNOV B 6:4608
Krajský přebor 1. třídy 24.9.2016 16:00 TJ Sokol TURNOV B SKST LIBEREC F 10:7528
2. Liga žen skupina B 24.9.2016 15:00 SK DOBRÉ C Sokol TURNOV A 7:3558
Krajský přebor 1. třídy 24.9.2016 10:00 TJ Sokol TURNOV B SKST LIBEREC G 10:6527
2. Liga žen skupina B 24.9.2016 10:00 TJ Lokomotiva TRUTNOV Sokol TURNOV A 6:4557
Okresní přebor 2.třídy 21.9.2016 17:00 TJ Sokol TURNOV F STAR Sokol TURNOV B 10:0576
Krajský pohár 17.9.2016 10:00 TJ Sokol TURNOV C SKST LIBEREC H 0:10605
Divize žen 10.4.2016 15:00 SKST LIBEREC A Sokol TURNOV A "0:0"515
Divize žen 10.4.2016 13:00 Sokol TURNOV A Cvikováček CVIKOV "0:0"510
Divize žen 10.4.2016 09:00 Sokol TURNOV A TJ Spartak CHRASTAVA A "0:0"513
Krajský přebor 2. třídy 2.4.2016 17:00 TJ Sokol TURNOV B SKST LIBEREC H 7:10375
Krajský přebor 2. třídy 2.4.2016 15:00 KST Victory LIBEREC A TJ Sokol TURNOV C 10:4395
Krajský přebor 2. třídy 2.4.2016 10:00 TJ Sokol TURNOV B SKST LIBEREC I 10:4376
Krajský přebor 2. třídy 31.3.2016 18:00 TTC Preciosa JABLONNÉ V PODJEŠTĚDÍ A TJ Sokol TURNOV C 3:10396
Okresní přebor 2.třídy 27.3.2016 13:00 TT BENEŠOV U SEMIL C TJ Sokol TURNOV F 3:15476
Okresní přebor 2.třídy 27.3.2016 13:00 Obec JESENNY B STAR Sokol TURNOV B 13:5495
Okresní přebor 2.třídy 27.3.2016 12:30 TJ Sokol TURNOV E TT BENEŠOV U SEMIL B "0:0"454
Okresní přebor 2.třídy 27.3.2016 09:00 Obec JESENNY B TJ Sokol TURNOV F 4:14475
Okresní přebor 2.třídy 27.3.2016 09:00 TT BENEŠOV U SEMIL C STAR Sokol TURNOV B 13:5494
Okresní přebor 1. třídy 24.3.2016 17:00 TJ Sokol KOŠŤÁLOV B TJ Sokol TURNOV D 9:9413
Okresní přebor 1. třídy 23.3.2016 18:00 STAR Sokol TURNOV A TJ Sokol TURNOV D 5:10414
Okresní přebor 2.třídy 20.3.2016 09:00 TJ Sokol TURNOV E Obec JESENNY A 14:4453
Krajský přebor 2. třídy 19.3.2016 17:00 TJ Sokol TURNOV C TJ Spartak CHRASTAVA B 9:9393
Krajský přebor 2. třídy 19.3.2016 16:00 TJ Sokol NOVÁ VES NAD POPELKOU A TJ Sokol TURNOV B 10:6373
Krajský přebor 2. třídy 19.3.2016 10:00 Orel STUDENEC U HOREK A TJ Sokol TURNOV B 2:10374
Krajský přebor 2. třídy 19.3.2016 10:00 TJ Sokol TURNOV C TJ DOKSY A 10:7394
Okresní přebor 1. třídy 18.3.2016 18:00 STAR Sokol TURNOV A TT BENEŠOV U SEMIL A 7:10430
Okresní přebor 2.třídy 13.3.2016 13:00 Orel LOMNICE NAD POPELKOU A TJ Sokol TURNOV E "0:0"452
Okresní přebor 2.třídy 13.3.2016 09:00 TJ Sokol SEMILY B TJ Sokol TURNOV E 8:10451
Okresní přebor 2.třídy 13.3.2016 09:00 TJ Sokol TURNOV F TJ Sokol NOVÁ VES NAD POPELKOU C 14:4474
Okresní přebor 2.třídy 13.3.2016 09:00 STAR Sokol TURNOV B TJ Sokol NOVÁ VES NAD POPELKOU C 4:14493
Krajský přebor 1. třídy 12.3.2016 17:00 TJ Sokol TURNOV A SKST LIBEREC G "0:0"353
Okresní přebor 1. třídy 12.3.2016 13:00 STAR Sokol TURNOV A TJ Spartak ROKYTNICE NAD JIZEROU 0:10429
Okresní přebor 1. třídy 12.3.2016 09:00 TT BENEŠOV U SEMIL A TJ Sokol TURNOV D 6:10412
Okresní přebor 1. třídy 12.3.2016 09:00 STAR Sokol TURNOV A Orel STUDENEC U HOREK B 10:4428
Krajský přebor 2. třídy 6.3.2016 14:00 TJ Spartak CHRASTAVA B TJ Sokol TURNOV B 4:10372
Krajský přebor 2. třídy 5.3.2016 17:00 TJ Sokol TURNOV C SKST LIBEREC I 9:9391
Krajský přebor 2. třídy 5.3.2016 16:00 TJ DOKSY A TJ Sokol TURNOV B 2:10371
Krajský přebor 2. třídy 5.3.2016 10:00 TJ Sokol TURNOV C SKST LIBEREC H 9:9392
Krajský přebor 1. třídy 2.3.2016 18:00 TJ Sokol TURNOV A TJ Sokol BRATŘÍKOV A 10:2354
Divize žen 28.2.2016 15:00 SKST LIBEREC B Sokol TURNOV A 0:5506
Divize žen 28.2.2016 13:00 Sokol TURNOV A TJ Spartak CHRASTAVA B 5:0512
Okresní přebor 2.třídy 28.2.2016 12:30 Sokol VÍCHOVÁ NAD JIZEROU STAR Sokol TURNOV B 10:8492
Okresní přebor 2.třídy 28.2.2016 09:00 TJ Sokol TURNOV E TJ Sokol VESEC C 14:4450
Okresní přebor 2.třídy 28.2.2016 09:00 Sokol VÍCHOVÁ NAD JIZEROU TJ Sokol TURNOV F 9:9472
Divize žen 28.2.2016 09:00 Sokol TURNOV A TJ Spartak CHRASTAVA B 5:0505
Divize žen 28.2.2016 09:00 TJ Jiskra NOVÝ BOR Sokol TURNOV A 1:4507
Okresní přebor 1. třídy 27.2.2016 13:00 TJ Sokol TURNOV D TJ Spartak ROKYTNICE NAD JIZEROU 3:10411
Okresní přebor 1. třídy 27.2.2016 12:30 TJ Sokol BRADLECKÁ LHOTA A STAR Sokol TURNOV A 10:5427
Krajský přebor 1. třídy 27.2.2016 11:00 TJ Jiskra RASPENAVA B TJ Sokol TURNOV A 3:10352
Okresní přebor 1. třídy 27.2.2016 09:00 TJ Sokol TURNOV D Orel STUDENEC U HOREK B 10:2410
Okresní přebor 1. třídy 27.2.2016 09:00 TJ Sokol NOVÁ VES NAD POPELKOU B STAR Sokol TURNOV A 7:10426
Krajský přebor 1. třídy 26.2.2016 18:30 SKST LIBEREC F TJ Sokol TURNOV A 5:10351
Krajský přebor 2. třídy 20.2.2016 17:00 TJ Sokol TURNOV B TTC Preciosa JABLONNÉ V PODJEŠTĚDÍ A 10:2369
Krajský přebor 2. třídy 20.2.2016 14:00 Orel STUDENEC U HOREK A TJ Sokol TURNOV C 10:5389
Krajský přebor 2. třídy 20.2.2016 10:00 TJ Sokol TURNOV B KST Victory LIBEREC A 10:4370
Krajský přebor 2. třídy 18.2.2016 18:00 TJ Sokol NOVÁ VES NAD POPELKOU A TJ Sokol TURNOV C 10:3390
Krajský přebor 1. třídy 13.2.2016 17:00 TJ Sokol TURNOV A TJ Sokol SEMILY A 10:4344
Okresní přebor 2.třídy 7.2.2016 12:30 TJ Sokol TURNOV E Obec JESENNY B 16:2449
Okresní přebor 2.třídy 7.2.2016 09:00 TJ Sokol TURNOV E TT BENEŠOV U SEMIL C 16:2448
Krajský přebor 1. třídy 6.2.2016 16:00 TJ Jiskra NOVÝ BOR B TJ Sokol TURNOV A 6:10349
Okresní přebor 1. třídy 6.2.2016 13:00 STAR Sokol TURNOV A TJ Sokol HORNÍ BRANNÁ B 10:4425
Okresní přebor 1. třídy 6.2.2016 12:30 TJ Sokol BRADLECKÁ LHOTA A TJ Sokol TURNOV D 4:10409
Okresní přebor 1. třídy 6.2.2016 09:00 TJ Sokol NOVÁ VES NAD POPELKOU B TJ Sokol TURNOV D 0:10408
Okresní přebor 1. třídy 6.2.2016 09:00 STAR Sokol TURNOV A TJ Sokol HORNÍ BRANNÁ A 9:9424
Krajský přebor 1. třídy 5.2.2016 19:00 TJ Lokomotiva ČESKÁ LÍPA B TJ Sokol TURNOV A 1:10350
Okresní přebor 2.třídy 31.1.2016 12:30 TJ Sokol TURNOV F Obec JESENNY A 9:9470
Okresní přebor 2.třídy 31.1.2016 12:00 STAR Sokol TURNOV B TT BENEŠOV U SEMIL B 8:10490
Okresní přebor 2.třídy 31.1.2016 09:00 TJ Sokol NOVÁ VES NAD POPELKOU C TJ Sokol TURNOV E 5:13447
Okresní přebor 2.třídy 31.1.2016 09:00 TJ Sokol TURNOV F TT BENEŠOV U SEMIL B 13:5469
Okresní přebor 2.třídy 31.1.2016 09:00 STAR Sokol TURNOV B Obec JESENNY A 5:13489
Krajský přebor 2. třídy 30.1.2016 16:00 TJ Jiskra TANVALD A TJ Sokol TURNOV B 3:10366
Krajský přebor 2. třídy 30.1.2016 14:00 TJ Sokol TURNOV C TJ Sokol VESEC B 10:2387
Okresní přebor 2.třídy 27.1.2016 17:00 STAR Sokol TURNOV B TJ Sokol TURNOV F 6:12471
Divize žen 24.1.2016 15:00 SKST LIBEREC B Sokol TURNOV A 0:5504
Divize žen 24.1.2016 13:00 Sokol TURNOV A TJ Spartak CHRASTAVA B 5:0503
Divize žen 24.1.2016 09:00 TJ Jiskra NOVÝ BOR Sokol TURNOV A 0:5502
Krajský přebor 1. třídy 23.1.2016 17:00 TJ Sokol TURNOV A TJ Sokol KOŠŤÁLOV A 10:2347
Okresní přebor 1. třídy 23.1.2016 13:00 TJ Sokol TURNOV D TJ Sokol HORNÍ BRANNÁ B 10:3407
Krajský přebor 1. třídy 23.1.2016 10:00 TJ Sokol TURNOV A TJ Bižuterie JABLONEC NAD NISOU C 10:1348
Okresní přebor 1. třídy 23.1.2016 09:00 TJ Sokol TURNOV D TJ Sokol HORNÍ BRANNÁ A 10:2406
Okresní přebor 1. třídy 23.1.2016 09:00 TJ Sokol KOŠŤÁLOV B STAR Sokol TURNOV A 10:5423
Okresní přebor 2.třídy 17.1.2016 13:00 Orel LOMNICE NAD POPELKOU A TJ Sokol TURNOV F 5:13468
Okresní přebor 2.třídy 17.1.2016 13:00 TJ Sokol SEMILY B STAR Sokol TURNOV B 15:3488
Okresní přebor 2.třídy 17.1.2016 09:00 TJ Sokol TURNOV E Sokol VÍCHOVÁ NAD JIZEROU 13:5445
Okresní přebor 2.třídy 17.1.2016 09:00 TJ Sokol SEMILY B TJ Sokol TURNOV F 11:7467
Okresní přebor 2.třídy 17.1.2016 09:00 Orel LOMNICE NAD POPELKOU A STAR Sokol TURNOV B 13:5487
Krajský přebor 2. třídy 16.1.2016 16:00 TJ Sokol VESEC B TJ Sokol TURNOV B 0:10367
Krajský přebor 2. třídy 16.1.2016 14:00 TJ Sokol TURNOV C TJ Jiskra TANVALD A 4:10388
Krajský přebor 2. třídy 16.1.2016 10:00 TJ Sokol TURNOV C TJ Sokol TURNOV B 10:6368
Krajský přebor 1. třídy 10.1.2016 10:00 Cvikováček CVIKOV A TJ Sokol TURNOV A 3:10346
Krajský přebor 1. třídy 9.1.2016 16:00 Jiskra KAMENICKÝ ŠENOV A TJ Sokol TURNOV A 0:10345
Okresní přebor 2.třídy 3.1.2016 12:00 TJ Sokol TURNOV F TJ Sokol VESEC C 10:8466
Okresní přebor 2.třídy 3.1.2016 09:00 TJ Sokol TURNOV F TJ Sokol TURNOV E 4:14443
Okresní přebor 2.třídy 3.1.2016 09:00 STAR Sokol TURNOV B TJ Sokol VESEC C 1:17511
Okresní přebor 2.třídy 18.12.2015 16:00 STAR Sokol TURNOV B TJ Sokol TURNOV E 1:17444
Krajský přebor 1. třídy 12.12.2015 16:00 SKST LIBEREC G TJ Sokol TURNOV A 6:10342
Krajský přebor 1. třídy 7.12.2015 18:00 TJ Sokol BRATŘÍKOV A TJ Sokol TURNOV A 6:10343
Krajský přebor 2. třídy 6.12.2015 10:00 SKST LIBEREC I TJ Sokol TURNOV B 6:10365
Krajský přebor 2. třídy 5.12.2015 17:00 SKST LIBEREC H TJ Sokol TURNOV B 9:9364
Krajský přebor 2. třídy 5.12.2015 15:00 TJ Sokol TURNOV C KST Victory LIBEREC A 7:10385
Krajský přebor 2. třídy 5.12.2015 10:00 TJ Sokol TURNOV C TTC Preciosa JABLONNÉ V PODJEŠTĚDÍ A 9:9386
Okresní přebor 2.třídy 29.11.2015 13:00 TT BENEŠOV U SEMIL B TJ Sokol TURNOV E 5:13442
Okresní přebor 2.třídy 29.11.2015 12:00 TJ Sokol TURNOV F TT BENEŠOV U SEMIL C 12:6465
Okresní přebor 2.třídy 29.11.2015 12:00 STAR Sokol TURNOV B Obec JESENNY B 10:8486
Okresní přebor 2.třídy 29.11.2015 09:00 Obec JESENNY A TJ Sokol TURNOV E 4:14441
Okresní přebor 2.třídy 29.11.2015 09:00 TJ Sokol TURNOV F Obec JESENNY B 15:3464
Okresní přebor 2.třídy 29.11.2015 09:00 STAR Sokol TURNOV B TT BENEŠOV U SEMIL C 8:10485
Krajský přebor 1. třídy 28.11.2015 17:00 TJ Sokol TURNOV A SKST LIBEREC F 10:3340
Okresní přebor 1. třídy 28.11.2015 13:00 TJ Sokol TURNOV D STAR Sokol TURNOV A 10:2405
Krajský přebor 1. třídy 28.11.2015 10:00 TJ Sokol TURNOV A TJ Jiskra RASPENAVA B 10:4341
Okresní přebor 1. třídy 28.11.2015 09:00 TJ Sokol TURNOV D TJ Sokol KOŠŤÁLOV B 10:2404
Okresní přebor 1. třídy 28.11.2015 09:00 TT BENEŠOV U SEMIL A STAR Sokol TURNOV A 10:8422
Krajský přebor 2. třídy 22.11.2015 10:00 TJ DOKSY A TJ Sokol TURNOV C 10:0384
Krajský přebor 2. třídy 21.11.2015 17:00 TJ Sokol TURNOV B TJ Sokol NOVÁ VES NAD POPELKOU A 4:10362
Krajský přebor 2. třídy 21.11.2015 15:00 TJ Spartak CHRASTAVA B TJ Sokol TURNOV C 10:1383
Krajský přebor 2. třídy 21.11.2015 10:00 TJ Sokol TURNOV B Orel STUDENEC U HOREK A 10:2363
Okresní přebor 2.třídy 15.11.2015 12:30 TJ Sokol TURNOV E Orel LOMNICE NAD POPELKOU A 15:3440
Okresní přebor 2.třídy 15.11.2015 09:00 TJ Sokol TURNOV E TJ Sokol SEMILY B 16:2439
Krajský přebor 1. třídy 14.11.2015 16:00 TJ Sokol SEMILY A TJ Sokol TURNOV A 10:5333
Okresní přebor 1. třídy 14.11.2015 13:00 TJ Spartak ROKYTNICE NAD JIZEROU STAR Sokol TURNOV A 10:0421
Okresní přebor 1. třídy 14.11.2015 09:00 TJ Sokol TURNOV D TT BENEŠOV U SEMIL A 10:2403
Okresní přebor 1. třídy 14.11.2015 09:00 Orel STUDENEC U HOREK B STAR Sokol TURNOV A 10:7420
Divize žen 8.11.2015 15:00 SKST LIBEREC A Sokol TURNOV A 5:0501
Divize žen 8.11.2015 13:00 Sokol TURNOV A Cvikováček CVIKOV 5:0500
Krajský přebor 2. třídy 8.11.2015 10:00 SKST LIBEREC H TJ Sokol TURNOV C 10:4382
Divize žen 8.11.2015 09:00 Sokol TURNOV A TJ Spartak CHRASTAVA A 1:4499
Krajský přebor 2. třídy 7.11.2015 18:00 SKST LIBEREC I TJ Sokol TURNOV C 10:3381
Krajský přebor 2. třídy 7.11.2015 17:00 TJ Sokol TURNOV B TJ DOKSY A 10:6360
Okresní přebor 2.třídy 7.11.2015 12:00 TJ Sokol NOVÁ VES NAD POPELKOU C STAR Sokol TURNOV B 14:4484
Krajský přebor 2. třídy 7.11.2015 10:00 TJ Sokol TURNOV B TJ Spartak CHRASTAVA B 10:1361
Okresní přebor 2.třídy 7.11.2015 09:00 TJ Sokol NOVÁ VES NAD POPELKOU C TJ Sokol TURNOV F 12:6463
Okresní přebor 2.třídy 1.11.2015 12:00 STAR Sokol TURNOV B Sokol VÍCHOVÁ NAD JIZEROU 8:10483
Okresní přebor 2.třídy 1.11.2015 09:00 TJ Sokol VESEC C TJ Sokol TURNOV E 7:11438
Okresní přebor 2.třídy 1.11.2015 09:00 TJ Sokol TURNOV F Sokol VÍCHOVÁ NAD JIZEROU 11:7461
Krajský přebor 1. třídy 31.10.2015 17:00 TJ Sokol TURNOV A TJ Jiskra NOVÝ BOR B 10:6338
Okresní přebor 1. třídy 31.10.2015 13:00 TJ Spartak ROKYTNICE NAD JIZEROU TJ Sokol TURNOV D 10:3402
Okresní přebor 1. třídy 31.10.2015 13:00 STAR Sokol TURNOV A TJ Sokol BRADLECKÁ LHOTA A 9:9419
Krajský přebor 1. třídy 31.10.2015 10:00 TJ Sokol TURNOV A TJ Lokomotiva ČESKÁ LÍPA B 10:0339
Okresní přebor 1. třídy 31.10.2015 09:00 Orel STUDENEC U HOREK B TJ Sokol TURNOV D 3:10401
Okresní přebor 1. třídy 31.10.2015 09:00 STAR Sokol TURNOV A TJ Sokol NOVÁ VES NAD POPELKOU B 4:10418
Krajský přebor 2. třídy 25.10.2015 10:00 KST Victory LIBEREC A TJ Sokol TURNOV B 4:10359
Krajský přebor 2. třídy 24.10.2015 17:00 TJ Sokol TURNOV C Orel STUDENEC U HOREK A 10:6379
Krajský přebor 2. třídy 24.10.2015 16:00 TTC Preciosa JABLONNÉ V PODJEŠTĚDÍ A TJ Sokol TURNOV B 9:9358
Krajský přebor 2. třídy 24.10.2015 10:00 TJ Sokol TURNOV C TJ Sokol NOVÁ VES NAD POPELKOU A 4:10380
Okresní přebor 2.třídy 18.10.2015 13:00 Obec JESENNY B TJ Sokol TURNOV E 3:15437
Okresní přebor 2.třídy 18.10.2015 09:00 TT BENEŠOV U SEMIL C TJ Sokol TURNOV E 1:17436
Krajský přebor 1. třídy 17.10.2015 16:00 TJ Sokol KOŠŤÁLOV A TJ Sokol TURNOV A 8:10336
Okresní přebor 1. třídy 17.10.2015 13:00 TJ Sokol TURNOV D TJ Sokol BRADLECKÁ LHOTA A 10:1400
Okresní přebor 1. třídy 17.10.2015 12:00 TJ Sokol HORNÍ BRANNÁ B STAR Sokol TURNOV A 10:8417
Okresní přebor 1. třídy 17.10.2015 09:00 TJ Sokol TURNOV D TJ Sokol NOVÁ VES NAD POPELKOU B 10:1399
Okresní přebor 1. třídy 17.10.2015 09:00 TJ Sokol HORNÍ BRANNÁ A STAR Sokol TURNOV A 10:1416
Okresní přebor 2.třídy 14.10.2015 17:00 TJ Sokol TURNOV F STAR Sokol TURNOV B 13:5460
Krajský přebor 1. třídy 13.10.2015 18:00 TJ Bižuterie JABLONEC NAD NISOU C TJ Sokol TURNOV A 2:10337
Okresní přebor 2.třídy 11.10.2015 13:00 Obec JESENNY A TJ Sokol TURNOV F 5:13459
Okresní přebor 2.třídy 11.10.2015 13:00 TT BENEŠOV U SEMIL B STAR Sokol TURNOV B 11:7481
Okresní přebor 2.třídy 11.10.2015 09:00 TJ Sokol TURNOV E TJ Sokol NOVÁ VES NAD POPELKOU C 14:4435
Okresní přebor 2.třídy 11.10.2015 09:00 TT BENEŠOV U SEMIL B TJ Sokol TURNOV F 10:8458
Okresní přebor 2.třídy 11.10.2015 09:00 Obec JESENNY A STAR Sokol TURNOV B 12:6480
Krajský přebor 2. třídy 10.10.2015 17:00 TJ Sokol TURNOV B TJ Sokol VESEC B 10:0356
Krajský přebor 2. třídy 10.10.2015 16:00 TJ Jiskra TANVALD A TJ Sokol TURNOV C 10:4378
Krajský přebor 2. třídy 6.10.2015 18:00 TJ Sokol TURNOV B TJ Sokol TURNOV C 10:8357
Okresní přebor 2.třídy 4.10.2015 12:00 TJ Sokol TURNOV F Orel LOMNICE NAD POPELKOU A 11:7457
Okresní přebor 2.třídy 4.10.2015 12:00 STAR Sokol TURNOV B TJ Sokol SEMILY B 2:16479
Okresní přebor 2.třídy 4.10.2015 09:00 Sokol VÍCHOVÁ NAD JIZEROU TJ Sokol TURNOV E 6:12433
Okresní přebor 2.třídy 4.10.2015 09:00 TJ Sokol TURNOV F TJ Sokol SEMILY B 5:13456
Okresní přebor 2.třídy 4.10.2015 09:00 STAR Sokol TURNOV B Orel LOMNICE NAD POPELKOU A 4:14478
Krajský přebor 1. třídy 3.10.2015 17:00 TJ Sokol TURNOV A Jiskra KAMENICKÝ ŠENOV A 10:0334
Okresní přebor 1. třídy 3.10.2015 12:00 TJ Sokol HORNÍ BRANNÁ B TJ Sokol TURNOV D 2:10398
Krajský přebor 1. třídy 3.10.2015 10:00 TJ Sokol TURNOV A Cvikováček CVIKOV A 10:3335
Okresní přebor 1. třídy 3.10.2015 09:00 TJ Sokol HORNÍ BRANNÁ A TJ Sokol TURNOV D 6:10397
Okresní přebor 1. třídy 3.10.2015 09:00 STAR Sokol TURNOV A TJ Sokol KOŠŤÁLOV B 6:10415
Krajský přebor 2. třídy 26.9.2015 17:00 TJ Sokol TURNOV B TJ Jiskra TANVALD A 10:5355
Krajský přebor 2. třídy 26.9.2015 16:00 TJ Sokol VESEC B TJ Sokol TURNOV C 9:9377
Okresní přebor 2.třídy 19.9.2015 12:30 TJ Sokol TURNOV E STAR Sokol TURNOV B 16:2432
Okresní přebor 2.třídy 19.9.2015 12:30 TJ Sokol VESEC C TJ Sokol TURNOV F 11:7455
Okresní přebor 2.třídy 19.9.2015 09:00 TJ Sokol TURNOV E TJ Sokol TURNOV F 11:7431
Okresní přebor 2.třídy 19.9.2015 09:00 TJ Sokol VESEC C STAR Sokol TURNOV B 15:3477
Okresní přebor 2. třídy Finálová skupina 1 5.4.2015 13:00 TJ Sokol TURNOV E Obec JESENNÝ A 12:6326
Okresní přebor 2. třídy Finálová skupina 1 5.4.2015 09:00 TJ Sokol TURNOV E TJ Sokol SEMILY B 14:4324
Okresní přebor 2. třídy Finálová skupina 2 5.4.2015 09:00 Obec JESENNÝ B STAR Sokol TURNOV B 12:6331
Okresní přebor 2. třídy Finálová skupina 1 29.3.2015 13:00 TJ Sokol TURNOV E TJ Sokol NOVÁ VES NAD POPELKOU C 9:9322
Okresní přebor 2. třídy Finálová skupina 2 29.3.2015 13:00 Orel LOMNICE NAD POPELKOU A STAR Sokol TURNOV B 17:1330
Okresní přebor 2. třídy Finálová skupina 1 29.3.2015 09:00 TJ Sokol TURNOV E TJ Sokol KOŠŤÁLOV B 12:6321
Okresní přebor 2. třídy Finálová skupina 2 29.3.2015 09:00 TTC JILEMNICE A STAR Sokol TURNOV B 8:10329
Krajský přebor 2. třídy 28.3.2015 16:00 TJ Sokol NOVÁ VES NAD POPELKOU A TJ Sokol TURNOV C 10:3202
Krajský přebor 2. třídy 28.3.2015 16:00 TJ Sokol TURNOV B SKST LIBEREC K 7:10225
Krajský přebor 2. třídy 28.3.2015 10:00 TJ Spartak ROKYTNICE NAD JIZEROU A TJ Sokol TURNOV C 10:2201
Krajský přebor 2. třídy 28.3.2015 10:00 TJ Sokol TURNOV B SKST LIBEREC J 1:10224
Divize žen 22.3.2015 11:00 Sokol TURNOV B Spartak CHRASTAVA "0:0"301
Divize žen 22.3.2015 11:00 Cvikováček CVIKOV Sokol TURNOV A 0:5302
Divize žen 22.3.2015 09:00 Sokol TURNOV B TJ Jiskra NOVÝ BOR "0:0"299
Divize žen 22.3.2015 09:00 Sokol TURNOV A SKST LIBEREC 5:0300
Krajský přebor 1. třídy 21.3.2015 16:00 TJ Sokol TURNOV A TJ Lokomotiva ČESKÁ LÍPA B 10:3180
Okresní přebor žactva 21.3.2015 11:00 TJ Sokol NOVÁ VES NAD POPELKOU A STAR Sokol TURNOV A 2:8315
Okresní přebor žactva 21.3.2015 11:00 TJ Sokol NOVÁ VES NAD POPELKOU B STAR Sokol TURNOV B 1:9314
Krajský přebor 1. třídy 21.3.2015 10:00 TJ Sokol TURNOV A TJ Jiskra NOVÝ BOR B 10:4179
Okresní přebor žactva 21.3.2015 10:00 STAR Sokol TURNOV B STAR Sokol TURNOV A 5:5312
Krajský přebor 1. třídy 21.3.2015 10:00 TJ Sokol TURNOV A TJ Jiskra NOVÝ BOR B 10:4316
Okresní přebor žactva 21.3.2015 09:00 TJ Sokol NOVÁ VES NAD POPELKOU A STAR Sokol TURNOV B 3:7310
Okresní přebor žactva 21.3.2015 09:00 TJ Sokol NOVÁ VES NAD POPELKOU B STAR Sokol TURNOV A 1:9311
Krajský přebor 2. třídy 14.3.2015 16:00 TJ Sokol TURNOV C TJ Sokol VESEC A 1:10200
Krajský přebor 2. třídy 14.3.2015 16:00 TJ VOLFRATICE TJ Sokol TURNOV B 10:6223
Okresní přebor 1. třídy 14.3.2015 12:30 STAR Sokol TURNOV A TJ Sokol TURNOV D 4:10241
Krajský přebor 2. třídy 14.3.2015 10:00 TJ Sokol TURNOV C TJ Spartak CHRASTAVA B 10:8199
Krajský přebor 2. třídy 14.3.2015 10:00 TJ DOKSY-MIMOŇ A TJ Sokol TURNOV B 10:6222
Okresní přebor 1. třídy 14.3.2015 09:00 TJ Sokol VESEC B TJ Sokol TURNOV D 10:1255
Okresní přebor 2. třídy Finálová skupina 1 8.3.2015 13:00 Obec JESENNÝ A TJ Sokol TURNOV E 3:15320
Okresní přebor 2. třídy Finálová skupina 1 8.3.2015 09:00 TJ Sokol SEMILY B TJ Sokol TURNOV E 2:16319
Krajský přebor 1. třídy 7.3.2015 16:00 TJ Jiskra RASPENAVA B TJ Sokol TURNOV A 1:10178
Krajský přebor 1. třídy 7.3.2015 10:00 SKST LIBEREC H TJ Sokol TURNOV A 8:10177
Okresní přebor 2. třídy Finálová skupina 2 7.3.2015 09:00 STAR Sokol TURNOV B Obec JESENNÝ B 10:8328
Okresní přebor 2. třídy Finálová skupina 1 1.3.2015 13:00 TJ Sokol NOVÁ VES NAD POPELKOU C TJ Sokol TURNOV E 3:15318
Okresní přebor 2. třídy Finálová skupina 2 1.3.2015 09:00 STAR Sokol TURNOV B TTC JILEMNICE A 14:4327
Krajský přebor 2. třídy 28.2.2015 16:00 TJ Sokol TURNOV C SKST LIBEREC J 9:9198
Krajský přebor 2. třídy 28.2.2015 16:00 TJ Spartak CHRASTAVA B TJ Sokol TURNOV B 5:10221
Krajský přebor 2. třídy 28.2.2015 10:00 TJ Sokol TURNOV C SKST LIBEREC K 6:10197
Krajský přebor 2. třídy 28.2.2015 10:00 TJ Sokol VESEC A TJ Sokol TURNOV B 10:1220
Okresní přebor 2. třídy Finálová skupina 2 22.2.2015 12:30 STAR Sokol TURNOV B Orel LOMNICE NAD POPELKOU A 2:16332
Krajský přebor 2. třídy 22.2.2015 10:00 TJ Sokol TURNOV C Orel STUDENEC U HOREK A 10:5192
Krajský přebor 2. třídy 22.2.2015 10:00 TTC Preciosa JABLONNÉ V PODJEŠTĚDÍ A TJ Sokol TURNOV B 10:4216
Okresní přebor 2. třídy Finálová skupina 1 22.2.2015 09:00 TJ Sokol KOŠŤÁLOV B TJ Sokol TURNOV E 14:4317
Okresní přebor 1. třídy 21.2.2015 13:00 TT BENEŠOV U SEMIL A STAR Sokol TURNOV A 10:7240
Krajský přebor 1. třídy 21.2.2015 10:00 TJ Sokol ŽELEZNÝ BROD A TJ Sokol TURNOV A 2:10170
Okresní přebor 1. třídy 21.2.2015 09:00 Orel STUDENEC U HOREK B STAR Sokol TURNOV A 10:1239
Krajský přebor 2. třídy 14.2.2015 16:00 TJ DOKSY-MIMOŇ A TJ Sokol TURNOV C 8:10196
Krajský přebor 2. třídy 14.2.2015 16:00 TJ Sokol TURNOV B TJ Spartak ROKYTNICE NAD JIZEROU A 10:8219
Krajský přebor 2. třídy 14.2.2015 10:00 TJ VOLFRATICE TJ Sokol TURNOV C 3:10195
Krajský přebor 2. třídy 14.2.2015 10:00 TJ Sokol TURNOV B TJ Sokol NOVÁ VES NAD POPELKOU A 9:9218
Krajský přebor 1. třídy 7.2.2015 16:00 TJ Sokol TURNOV A Cvikováček CVIKOV A 9:9176
Okresní přebor 1. třídy 7.2.2015 12:00 TJ Sokol TURNOV D TT BENEŠOV U SEMIL A 9:9254
Krajský přebor 1. třídy 7.2.2015 10:00 TJ Sokol TURNOV A SKST CVIKOV A 10:5175
Okresní přebor 1. třídy 7.2.2015 09:00 TJ Sokol TURNOV D Orel STUDENEC U HOREK B 7:10253
Okresní přebor 2. třídy skupina A 1.2.2015 13:00 TJ Sokol TURNOV E TTC JILEMNICE A 18:0266
Okresní přebor 2. třídy skupina A 1.2.2015 09:00 TJ Sokol TURNOV E Orel STUDENEC U HOREK C 7:11265
Okresní přebor 2. třídy skupina B 31.1.2015 13:00 STAR Sokol TURNOV B TT BENEŠOV U SEMIL C 8:10280
Okresní přebor 1. třídy 31.1.2015 12:30 STAR Sokol TURNOV A TJ Sokol BRADLECKÁ LHOTA A 2:10238
Okresní přebor 1. třídy 31.1.2015 09:00 STAR Sokol TURNOV A TJ Sokol NOVÁ VES NAD POPELKOU B 2:10237
Okresní přebor 2. třídy skupina B 31.1.2015 09:00 STAR Sokol TURNOV B TJ Sokol SEMILY B 1:17279
Krajský přebor 1. třídy 24.1.2015 16:00 TJ Sokol TURNOV A TJ Bižuterie JABLONEC NAD NISOU C 10:7174
Okresní přebor 1. třídy 24.1.2015 13:00 TJ Sokol BRADLECKÁ LHOTA A TJ Sokol TURNOV D 0:10252
Okresní přebor 1. třídy 24.1.2015 12:30 STAR Sokol TURNOV A TJ Sokol HORNÍ BRANNÁ B 0:10236
Krajský přebor 1. třídy 24.1.2015 10:00 TJ Sokol TURNOV A Loko Depo LIBEREC B 7:10173
Okresní přebor 1. třídy 24.1.2015 09:00 STAR Sokol TURNOV A TJ Sokol HORNÍ BRANNÁ A 10:4235
Okresní přebor 1. třídy 24.1.2015 09:00 TJ Sokol NOVÁ VES NAD POPELKOU B TJ Sokol TURNOV D 10:1251
Krajský přebor 1. třídy 18.1.2015 10:00 SKST LIBEREC I TJ Sokol TURNOV A 10:1172
Okresní přebor 2. třídy skupina A 18.1.2015 09:00 Orel LOMNICE NAD POPELKOU A TJ Sokol TURNOV E 4:14267
Krajský přebor 2. třídy 17.1.2015 16:00 TJ Sokol TURNOV C TJ Sokol TURNOV B 9:9194
Krajský přebor 1. třídy 17.1.2015 10:00 TJ Sokol KOŠŤÁLOV A TJ Sokol TURNOV A 6:10171
Krajský přebor 2. třídy 17.1.2015 10:00 TJ Sokol TURNOV C TTC Preciosa JABLONNÉ V PODJEŠTĚDÍ A 10:8193
Krajský přebor 2. třídy 17.1.2015 10:00 Orel STUDENEC U HOREK A TJ Sokol TURNOV B 1:10217
Divize žen 11.1.2015 13:00 Sokol TURNOV A Sokol TURNOV B 5:0298
Okresní přebor 2. třídy skupina B 11.1.2015 12:00 STAR Sokol TURNOV B TJ Sokol KOŠŤÁLOV B 5:13278
Divize žen 11.1.2015 11:00 SKST LIBEREC Sokol TURNOV B 2:3296
Divize žen 11.1.2015 11:00 TJ Spartak CHRASTAVA Sokol TURNOV A 0:5297
Okresní přebor 2. třídy skupina A 11.1.2015 09:00 Sokol VÍCHOVÁ NAD JIZEROU A TJ Sokol TURNOV E 4:14264
Okresní přebor 2. třídy skupina B 11.1.2015 09:00 STAR Sokol TURNOV B TJ Sokol NOVÁ VES NAD POPELKOU C 4:14277
Divize žen 11.1.2015 09:00 Sokol TURNOV B Cvikováček CVIKOV 1:4294
Divize žen 11.1.2015 09:00 Sokol TURNOV A TJ Jiskra NOVÝ BOR 5:0295
Okresní přebor 1. třídy 10.1.2015 12:00 TJ Sokol TURNOV D TJ Sokol HORNÍ BRANNÁ B 7:10250
Okresní přebor 1. třídy 10.1.2015 09:00 TJ Sokol VESEC B STAR Sokol TURNOV A 10:0234
Okresní přebor 1. třídy 10.1.2015 09:00 TJ Sokol TURNOV D TJ Sokol HORNÍ BRANNÁ A 10:3249
Okresní přebor žactva 4.1.2015 12:00 TJ Sokol NOVÁ VES NAD POPELKOU A STAR Sokol TURNOV A 3:7308
Okresní přebor žactva 4.1.2015 12:00 TJ Sokol NOVÁ VES NAD POPELKOU B STAR Sokol TURNOV B 0:10309
Okresní přebor žactva 4.1.2015 11:00 STAR Sokol TURNOV A STAR Sokol TURNOV B 6:4307
Okresní přebor žactva 4.1.2015 10:00 STAR Sokol TURNOV A TJ Sokol NOVÁ VES NAD POPELKOU B 8:2305
Okresní přebor žactva 4.1.2015 10:00 STAR Sokol TURNOV B TJ Sokol NOVÁ VES NAD POPELKOU A 7:3306
Krajský přebor 1. třídy 14.12.2014 10:00 TJ Jiskra NOVÝ BOR B TJ Sokol TURNOV A 10:3168
Okresní přebor 1. třídy 13.12.2014 12:00 TJ Sokol TURNOV D STAR Sokol TURNOV A 10:5233
Okresní přebor 1. třídy 13.12.2014 09:00 TJ Sokol TURNOV D TJ Sokol VESEC B 5:10248
Krajský přebor 1. třídy 12.12.2014 19:00 TJ Lokomotiva ČESKÁ LÍPA B TJ Sokol TURNOV A 6:10169
Krajský přebor 2. třídy 6.12.2014 16:00 TJ Sokol TURNOV C TJ Sokol NOVÁ VES NAD POPELKOU A 1:10191
Krajský přebor 2. třídy 6.12.2014 16:00 SKST LIBEREC K TJ Sokol TURNOV B 10:6215
Krajský přebor 2. třídy 6.12.2014 10:00 TJ Sokol TURNOV C TJ Spartak ROKYTNICE NAD JIZEROU A 7:10190
Krajský přebor 2. třídy 6.12.2014 10:00 SKST LIBEREC J TJ Sokol TURNOV B 10:4214
Okresní přebor 2. třídy skupina A 30.11.2014 13:00 TJ Sokol TURNOV E TT BENEŠOV U SEMIL B 16:2263
Okresní přebor 2. třídy skupina B 30.11.2014 13:00 TJ Sokol VESEC C STAR Sokol TURNOV B 14:4276
Divize žen 30.11.2014 13:00 TJ Jiskra NOVÝ BOR Sokol TURNOV B 2:3292
Divize žen 30.11.2014 13:00 SKST LIBEREC Sokol TURNOV A 1:4293
Divize žen 30.11.2014 11:00 Sokol TURNOV B Sokol TURNOV A 0:5291
Okresní přebor 2. třídy skupina A 30.11.2014 09:00 TJ Sokol TURNOV E Obec JESENNÝ B 17:1262
Okresní přebor 2. třídy skupina B 30.11.2014 09:00 Obec JESENNÝ A STAR Sokol TURNOV B 17:1275
Divize žen 30.11.2014 09:00 Spartak CHRASTAVA Sokol TURNOV B 0:5289
Divize žen 30.11.2014 09:00 Cvikováček CVIKOV Sokol TURNOV A 2:3290
Krajský přebor 1. třídy 29.11.2014 16:00 TJ Sokol TURNOV A TJ Jiskra RASPENAVA B 10:2167
Okresní přebor 1. třídy 29.11.2014 12:30 STAR Sokol TURNOV A TT BENEŠOV U SEMIL A 6:10232
Krajský přebor 1. třídy 29.11.2014 10:00 TJ Sokol TURNOV A SKST LIBEREC H 10:4166
Okresní přebor 1. třídy 29.11.2014 09:00 STAR Sokol TURNOV A Orel STUDENEC U HOREK B 3:10231
Krajský přebor 2. třídy 22.11.2014 16:00 TJ Sokol VESEC A TJ Sokol TURNOV C 10:4189
Krajský přebor 2. třídy 22.11.2014 16:00 TJ Sokol TURNOV B TJ VOLFRATICE 10:4213
Krajský přebor 2. třídy 22.11.2014 10:00 TJ Sokol TURNOV B TJ DOKSY-MIMOŇ A 9:9212
Krajský přebor 2. třídy 21.11.2014 19:00 TJ Spartak CHRASTAVA B TJ Sokol TURNOV C 8:10188
Okresní přebor 2. třídy skupina A 16.11.2014 09:00 TJ Sokol TURNOV E Orel LOMNICE NAD POPELKOU A 16:2261
Okresní přebor 1. třídy 15.11.2014 13:00 TJ Sokol BRADLECKÁ LHOTA A STAR Sokol TURNOV A 10:7230
Okresní přebor 1. třídy 15.11.2014 13:00 TT BENEŠOV U SEMIL A TJ Sokol TURNOV D 10:8247
Krajský přebor 1. třídy 15.11.2014 10:00 TJ Sokol TURNOV A TJ Sokol ŽELEZNÝ BROD A 10:3159
Okresní přebor 1. třídy 15.11.2014 09:00 TJ Sokol NOVÁ VES NAD POPELKOU B STAR Sokol TURNOV A 10:1229
Okresní přebor 1. třídy 15.11.2014 09:00 Orel STUDENEC U HOREK B TJ Sokol TURNOV D 10:4246
Okresní přebor 2. třídy skupina A 9.11.2014 13:00 TTC JILEMNICE A TJ Sokol TURNOV E 0:18260
Okresní přebor 2. třídy skupina B 9.11.2014 12:30 TT BENEŠOV U SEMIL C STAR Sokol TURNOV B 14:4273
Okresní přebor 2. třídy skupina A 9.11.2014 09:00 Orel STUDENEC U HOREK C TJ Sokol TURNOV E 9:9259
Okresní přebor 2. třídy skupina B 9.11.2014 09:00 TJ Sokol SEMILY B STAR Sokol TURNOV B 18:0272
Krajský přebor 2. třídy 8.11.2014 16:00 SKST LIBEREC J TJ Sokol TURNOV C 10:5187
Krajský přebor 2. třídy 8.11.2014 16:00 TJ Sokol TURNOV B TJ Spartak CHRASTAVA B 10:6211
Krajský přebor 2. třídy 8.11.2014 10:00 SKST LIBEREC K TJ Sokol TURNOV C 7:10186
Krajský přebor 2. třídy 8.11.2014 10:00 TJ Sokol TURNOV B TJ Sokol VESEC A 9:9210
Krajský pohár 6.11.2014 18:00 TJ Sokol TURNOV A TJ Sokol JABLONEC NAD JIZEROU 2:8303
Divize žen 2.11.2014 11:00 Sokol TURNOV B SKST LIBEREC 4:1287
Divize žen 2.11.2014 11:00 Sokol TURNOV A Spartak CHRASTAVA 5:0288
Krajský přebor 1. třídy 2.11.2014 10:00 SKST CVIKOV A TJ Sokol TURNOV A 9:9164
Divize žen 2.11.2014 09:00 Cvikováček CVIKOV Sokol TURNOV B 2:3285
Divize žen 2.11.2014 09:00 TJ Jiskra NOVÝ BOR Sokol TURNOV A 0:5286
Krajský přebor 1. třídy 1.11.2014 16:00 Cvikováček CVIKOV A TJ Sokol TURNOV A 9:9165
Okresní přebor 1. třídy 1.11.2014 12:30 TJ Sokol HORNÍ BRANNÁ B STAR Sokol TURNOV A 10:1228
Okresní přebor 1. třídy 1.11.2014 12:30 TJ Sokol TURNOV D TJ Sokol BRADLECKÁ LHOTA A 10:3245
Okresní přebor 1. třídy 1.11.2014 09:00 TJ Sokol HORNÍ BRANNÁ A STAR Sokol TURNOV A 7:10227
Okresní přebor 1. třídy 1.11.2014 09:00 TJ Sokol TURNOV D TJ Sokol NOVÁ VES NAD POPELKOU B 10:6244
Krajský pohár 28.10.2014 16:00 SKST LIBEREC H TJ Sokol TURNOV A 2:7284
Krajský přebor 2. třídy 25.10.2014 16:00 TJ Sokol TURNOV C TJ DOKSY-MIMOŇ A 10:7185
Krajský přebor 2. třídy 25.10.2014 16:00 TJ Spartak ROKYTNICE NAD JIZEROU A TJ Sokol TURNOV B 9:9209
Krajský přebor 2. třídy 25.10.2014 10:00 TJ Sokol TURNOV C TJ VOLFRATICE 10:6184
Krajský přebor 2. třídy 25.10.2014 10:00 TJ Sokol NOVÁ VES NAD POPELKOU A TJ Sokol TURNOV B 10:3208
Okresní přebor 2. třídy skupina B 19.10.2014 13:00 TJ Sokol KOŠŤÁLOV B STAR Sokol TURNOV B 17:1271
Okresní přebor 2. třídy skupina A 19.10.2014 09:00 TJ Sokol TURNOV E Sokol VÍCHOVÁ NAD JIZEROU A 16:2258
Okresní přebor 2. třídy skupina B 19.10.2014 09:00 TJ Sokol NOVÁ VES NAD POPELKOU C STAR Sokol TURNOV B 17:1270
Krajský přebor 1. třídy 18.10.2014 16:00 TJ Bižuterie JABLONEC NAD NISOU C TJ Sokol TURNOV A 5:10163
Okresní přebor 1. třídy 18.10.2014 12:30 TJ Sokol HORNÍ BRANNÁ B TJ Sokol TURNOV D 10:4243
Krajský přebor 1. třídy 18.10.2014 10:00 Loko Depo LIBEREC B TJ Sokol TURNOV A 10:7162
Okresní přebor 1. třídy 18.10.2014 09:00 STAR Sokol TURNOV A TJ Sokol VESEC B 2:10226
Okresní přebor 1. třídy 18.10.2014 09:00 TJ Sokol HORNÍ BRANNÁ A TJ Sokol TURNOV D 7:10242
Krajský pohár 12.10.2014 16:00 TJ Sokol TURNOV B TJ Sokol VESEC A 1:6283
Okresní přebor 2. třídy skupina A 12.10.2014 13:00 TT BENEŠOV U SEMIL B TJ Sokol TURNOV E 5:13257
Okresní přebor 2. třídy skupina A 12.10.2014 09:00 Obec JESENNÝ B TJ Sokol TURNOV E 1:17256
Krajský přebor 2. třídy 11.10.2014 16:00 TJ Sokol TURNOV B TJ Sokol TURNOV C 9:9183
Krajský přebor 2. třídy 11.10.2014 10:00 TTC Preciosa JABLONNÉ V PODJEŠTĚDÍ A TJ Sokol TURNOV C 7:10182
Krajský přebor 2. třídy 11.10.2014 10:00 TJ Sokol TURNOV B Orel STUDENEC U HOREK A 10:1282
Okresní přebor 2. třídy skupina B 5.10.2014 12:00 STAR Sokol TURNOV B TJ Sokol VESEC C 4:14269
Okresní přebor 2. třídy skupina B 5.10.2014 09:00 STAR Sokol TURNOV B Obec JESENNÝ A 0:18268
Krajský přebor 1. třídy 4.10.2014 16:00 TJ Sokol TURNOV A SKST LIBEREC I 10:2161
Krajský přebor 1. třídy 4.10.2014 10:00 TJ Sokol TURNOV A TJ Sokol KOŠŤÁLOV A 8:10160
Krajský pohár 27.9.2014 16:00 SKST LIBEREC J TJ Sokol TURNOV B 4:6205
Krajský přebor 2. třídy 27.9.2014 10:00 Orel STUDENEC U HOREK A TJ Sokol TURNOV C 4:10181
Krajský přebor 2. třídy 27.9.2014 10:00 TJ Sokol TURNOV B TTC Preciosa JABLONNÉ V PODJEŠTĚDÍ A 6:10206
Krajský pohár 23.9.2014 18:00 TJ Sokol MUKAŘOV TJ Sokol TURNOV C 6:4204
Krajský pohár 17.9.2014 16:15 SKST LIBEREC L STAR Sokol TURNOV 9:1203
Okresní přebor 2.třídy 30.3.2014 13:00 TJ Sokol TURNOV D TJ Sokol JESENNÝ A 9:9153
Okresní přebor 2.třídy 30.3.2014 13:00 Sokol VÍCHOVÁ NAD JIZEROU STAR Sokol TURNOV B 7:11154
Okresní přebor 2.třídy 30.3.2014 09:00 TJ Sokol TURNOV D TJ Sokol SEMILY B 11:7151
Okresní přebor 2.třídy 30.3.2014 09:00 Orel STUDENEC U HOREK D STAR Sokol TURNOV B 8:10152
Krajský přebor 2. třídy 29.3.2014 16:00 TJ Sokol TURNOV B TJ Sokol KOŠŤÁLOV A 9:9150
Okresní přebor 1. třídy 29.3.2014 13:00 STAR Sokol TURNOV A Orel STUDENEC U HOREK B 5:10156
Okresní přebor 1. třídy 29.3.2014 12:30 TJ Sokol HORNÍ BRANNÁ B TJ Sokol TURNOV C 2:10149
Okresní přebor 1. třídy 29.3.2014 09:00 TJ Sokol HORNÍ BRANNÁ A TJ Sokol TURNOV C 3:10148
Okresní přebor 1. třídy 29.3.2014 09:00 STAR Sokol TURNOV A TJ Sokol KOŠŤÁLOV B 8:10157
Krajský přebor 2. třídy 24.3.2014 18:00 TJ Sokol TURNOV B TJ Sokol NOVÁ VES NAD POPELKOU A 10:8147
Okresní přebor 2.třídy 23.3.2014 13:00 STAR Sokol TURNOV B TJ Sokol TURNOV D 6:12146
Okresní přebor 2.třídy 23.3.2014 09:00 STAR Sokol TURNOV B TJ Sokol VESEC C 4:14144
Okresní přebor 2.třídy 23.3.2014 09:00 Orel LOMNICE NAD POPELKOU A TJ Sokol TURNOV D 7:11145
Krajský přebor 1. třídy 22.3.2014 16:00 TJ Jiskra NOVÝ BOR C TJ Sokol TURNOV A 5:13143
2. Liga žen skupina B 22.3.2014 15:00 Sokol TURNOV A SK DOBRÉ B 3:7142
2. Liga žen skupina B 22.3.2014 10:00 Sokol TURNOV A SK DOBRÉ C 4:6141
Krajský přebor 1. třídy 20.3.2014 18:00 TTC Preciosa JABLONNÉ V POD. A TJ Sokol TURNOV A 2:16140
Okresní přebor žactva 16.3.2014 13:00 STAR Sokol TURNOV Orel STUDENEC U HOREK "B" 9:1139
Okresní přebor žactva 16.3.2014 11:30 Orel STUDENEC U HOREK "A" STAR Sokol TURNOV 3:7138
Okresní přebor žactva 16.3.2014 10:00 STAR Sokol TURNOV Sokol NOVÁ VES NAD POPELKOU 8:2136
Krajský přebor 2. třídy 16.3.2014 10:00 TJ DOKSY-MIMOŇ A TJ Sokol TURNOV B 6:12137
Okresní přebor 2.třídy 9.3.2014 13:00 TJ Sokol TURNOV D TJ Sokol KOŠŤÁLOV C 14:4135
Okresní přebor 2.třídy 9.3.2014 13:00 TT BENEŠOV U SEMIL A STAR Sokol TURNOV B 7:11158
Okresní přebor 2.třídy 9.3.2014 09:00 TJ Sokol TURNOV D TJ Sokol NOVÁ VES NAD POPELKOU C 14:4133
Okresní přebor 2.třídy 9.3.2014 09:00 TJ Sokol JESENNÝ B STAR Sokol TURNOV B 5:13134
2. Liga žen skupina B 8.3.2014 15:00 Sokol TURNOV A SKST VLAŠIM C 0:10132
Okresní přebor 1. třídy 8.3.2014 13:00 TJ Sokol NOVÁ VES NAD POPELKOU B TJ Sokol TURNOV C 1:10130
Okresní přebor 1. třídy 8.3.2014 13:00 STAR Sokol TURNOV A TJ Sokol HORNÍ BRANNÁ A 3:10131
2. Liga žen skupina B 8.3.2014 10:00 Sokol TURNOV A SKST VLAŠIM D 0:10129
Okresní přebor 1. třídy 8.3.2014 09:00 Orel STUDENEC U HOREK C TJ Sokol TURNOV C 3:10127
Okresní přebor 1. třídy 8.3.2014 09:00 STAR Sokol TURNOV A TJ Sokol HORNÍ BRANNÁ B 5:10128
Krajský přebor 2. třídy 5.3.2014 18:00 TJ Lokomotiva ČESKÁ LÍPA C TJ Sokol TURNOV B 9:9126
Krajský přebor 2. třídy 2.3.2014 10:00 TJ Sokol TURNOV B KST Victory LIBEREC A 16:2125
Krajský přebor 2. třídy 26.2.2014 18:00 TJ Sokol TURNOV B TJ Bižuterie JABLONEC NAD NISOU D 12:6124
Okresní přebor 2.třídy 23.2.2014 13:00 Orel STUDENEC U HOREK D TJ Sokol TURNOV D 7:11122
Okresní přebor 2.třídy 23.2.2014 13:00 STAR Sokol TURNOV B TJ Sokol KOŠŤÁLOV C 11:7123
Krajský přebor 1. třídy 23.2.2014 10:00 TJ Sokol TURNOV A Jiskra KAMENICKÝ ŠENOV A 8:10121
Okresní přebor 2.třídy 23.2.2014 09:00 Sokol VÍCHOVÁ NAD JIZEROU TJ Sokol TURNOV D 5:13120
Krajský přebor 1. třídy 22.2.2014 16:00 TJ Sokol TURNOV A TJ Lokomotiva ČESKÁ LÍPA B 5:13119
2. Liga žen skupina B 22.2.2014 15:00 Technoline KST JIRKOV Sokol TURNOV A 6:4118
Okresní přebor 1. třídy 22.2.2014 13:00 TJ Sokol TURNOV C TJ Sokol KOŠŤÁLOV B 10:0117
2. Liga žen skupina B 22.2.2014 10:00 SKST DĚČÍN B Sokol TURNOV A 5:5116
Okresní přebor 1. třídy 22.2.2014 09:00 TJ Sokol TURNOV C Orel STUDENEC U HOREK B 10:0115
Okresní přebor 2.třídy 21.2.2014 18:00 STAR Sokol TURNOV B TJ Sokol NOVÁ VES NAD POPELKOU C 11:7114
Okresní přebor 1. třídy 15.2.2014 09:00 TJ Sokol VESEC B TJ Sokol TURNOV C 3:10113
Okresní přebor 1. třídy 15.2.2014 09:00 STAR Sokol TURNOV A TJ Sokol BRADLECKÁ LHOTA A 9:9155
Okresní přebor 2.třídy 9.2.2014 13:00 TJ Sokol TURNOV D TJ Sokol JESENNÝ B 18:0111
Okresní přebor 2.třídy 9.2.2014 13:00 TJ Sokol SEMILY B STAR Sokol TURNOV B 8:10112
Krajský přebor 1. třídy 9.2.2014 10:00 TJ Sokol BRATŘÍKOV A TJ Sokol TURNOV A 2:16110
Okresní přebor 2.třídy 9.2.2014 09:00 TJ Sokol TURNOV D TT BENEŠOV U SEMIL A 14:4108
Okresní přebor 2.třídy 9.2.2014 09:00 TJ Sokol JESENNÝ A STAR Sokol TURNOV B 8:10109
Krajský přebor 1. třídy 8.2.2014 16:00 Loko Depo LIBEREC B TJ Sokol TURNOV A 12:6107
2. Liga žen skupina B 8.2.2014 15:00 Sokol TURNOV A STC SLANÝ 6:4106
Okresní přebor 1. třídy 8.2.2014 13:00 STAR Sokol TURNOV A TJ Sokol NOVÁ VES NAD POPELKOU B 2:10105
2. Liga žen skupina B 8.2.2014 10:00 Sokol TURNOV A FK KOLÍN 10:0104
Okresní přebor 1. třídy 8.2.2014 09:00 STAR Sokol TURNOV A Orel STUDENEC U HOREK C 2:10103
Okresní přebor žactva 1.2.2014 13:30 Orel STUDENEC U HOREK "B" STAR Sokol TURNOV 1:9102
Okresní přebor 1. třídy 1.2.2014 13:00 Orel STUDENEC U HOREK B STAR Sokol TURNOV A 10:6101
Okresní přebor žactva 1.2.2014 11:30 STAR Sokol TURNOV Orel STUDENEC U HOREK "A" 6:4100
Okresní přebor žactva 1.2.2014 10:00 Sokol NOVÁ VES NAD POPELKOU STAR Sokol TURNOV 4:699
Okresní přebor 1. třídy 1.2.2014 09:00 TJ Sokol KOŠŤÁLOV B STAR Sokol TURNOV A 6:1098
Krajský přebor 2. třídy 28.1.2014 19:00 TJ ZÁKUPY A TJ Sokol TURNOV B 5:1397
Krajský přebor 2. třídy 27.1.2014 18:00 SKST LIBEREC H TJ Sokol TURNOV B 10:896
Krajský přebor 1. třídy 26.1.2014 10:00 TJ Sokol TURNOV A Cvikováček CVIKOV A 13:595
Okresní přebor 2.třídy 26.1.2014 09:00 Orel LOMNICE NAD POPELKOU A STAR Sokol TURNOV B 7:1193
Okresní přebor 2.třídy 26.1.2014 09:00 TJ Sokol TURNOV D TJ Sokol VESEC C 8:1094
Krajský přebor 1. třídy 25.1.2014 16:00 TJ Sokol TURNOV A TJ Jiskra RASPENAVA B 13:592
2. Liga žen skupina B 25.1.2014 14:00 TTC ÚSTÍ NAD ORLICÍ B Sokol TURNOV A 6:491
2. Liga žen skupina B 25.1.2014 10:00 SK DOBRÉ D Sokol TURNOV A 6:490
Okresní přebor žactva 19.1.2014 13:00 STAR Sokol TURNOV Orel STUDENEC U HOREK "A" 8:289
Okresní přebor žactva 19.1.2014 11:30 Orel STUDENEC U HOREK "B" STAR Sokol TURNOV 2:888
Krajský přebor 2. třídy 19.1.2014 10:00 TJ Sokol TURNOV B Orel STUDENEC U HOREK A 12:686
Okresní přebor žactva 19.1.2014 10:00 Sokol NOVÁ VES NAD POPELKOU STAR Sokol TURNOV 4:687
Krajský přebor 2. třídy 18.1.2014 16:00 TJ Sokol TURNOV B TJ Spartak ROKYTNICE NAD JIZEROU A 9:985
Okresní přebor 1. třídy 18.1.2014 12:30 TJ Sokol TURNOV C TJ Sokol HORNÍ BRANNÁ B 10:284
Okresní přebor 1. třídy 18.1.2014 09:00 TJ Sokol TURNOV C TJ Sokol HORNÍ BRANNÁ A 10:083
Okresní přebor 2.třídy 12.1.2014 13:00 STAR Sokol TURNOV B Sokol VÍCHOVÁ NAD JIZEROU 10:880
Okresní přebor 2.třídy 12.1.2014 13:00 TJ Sokol JESENNÝ A TJ Sokol TURNOV D 11:781
Divize žen 12.1.2014 13:00 Cvikováček CVIKOV Sokol TURNOV B 4:182
Krajský přebor 2. třídy 12.1.2014 10:00 TJ Sokol VESEC A TJ Sokol TURNOV B 12:679
Okresní přebor 2.třídy 12.1.2014 09:00 STAR Sokol TURNOV B Orel STUDENEC U HOREK D 11:776
Okresní přebor 2.třídy 12.1.2014 09:00 TJ Sokol SEMILY B TJ Sokol TURNOV D 7:1177
Divize žen 12.1.2014 09:00 SKST LIBEREC A Sokol TURNOV B 3:278
Krajský přebor 1. třídy 11.1.2014 16:00 TJ Sokol ŽELEZNÝ BROD A TJ Sokol TURNOV A 8:1075
2. Liga žen skupina B 11.1.2014 10:30 Sokol TURNOV A Jiskra JAROMĚŘ 4:674
Okresní přebor 1. třídy 4.1.2014 13:00 STAR Sokol TURNOV A TJ Sokol TURNOV C 2:1073
Okresní přebor 1. třídy 4.1.2014 09:00 STAR Sokol TURNOV A TJ Sokol VESEC B 1:1071
Okresní přebor 1. třídy 4.1.2014 09:00 TJ Sokol BRADLECKÁ LHOTA A TJ Sokol TURNOV C 0:1072
Okresní přebor 2.třídy 8.12.2013 13:00 TJ Sokol TURNOV D STAR Sokol TURNOV B 10:870
Krajský přebor 1. třídy 8.12.2013 10:00 TJ Sokol TURNOV A TTC Preciosa JABLONNÉ V POD. A 13:569
Okresní přebor 2.třídy 8.12.2013 09:00 TJ Sokol VESEC C STAR Sokol TURNOV B 10:867
Okresní přebor 2.třídy 8.12.2013 09:00 TJ Sokol TURNOV D Orel LOMNICE NAD POPELKOU A 12:668
Krajský přebor 1. třídy 7.12.2013 16:00 TJ Sokol TURNOV A TJ Jiskra NOVÝ BOR C 12:666
2. Liga žen skupina B 7.12.2013 14:00 SK DOBRÉ B Sokol TURNOV A 6:465
Okresní přebor 1. třídy 7.12.2013 12:30 TJ Sokol HORNÍ BRANNÁ A STAR Sokol TURNOV A 10:163
Okresní přebor 1. třídy 7.12.2013 12:30 TJ Sokol TURNOV C TJ Sokol NOVÁ VES NAD POPELKOU B 10:464
2. Liga žen skupina B 7.12.2013 10:30 SK DOBRÉ C Sokol TURNOV A 8:262
Okresní přebor 1. třídy 7.12.2013 09:00 TJ Sokol HORNÍ BRANNÁ B STAR Sokol TURNOV A 10:660
Okresní přebor 1. třídy 7.12.2013 09:00 TJ Sokol TURNOV C Orel STUDENEC U HOREK C 10:261
Okresní přebor 2.třídy 1.12.2013 13:00 STAR Sokol TURNOV B TT BENEŠOV U SEMIL A 8:1059
Okresní přebor 2.třídy 1.12.2013 09:00 STAR Sokol TURNOV B TJ Sokol JESENNÝ B 14:458
Krajský přebor 2. třídy 30.11.2013 16:00 TJ Sokol KOŠŤÁLOV A TJ Sokol TURNOV B 15:357
Krajský přebor 2. třídy 29.11.2013 19:00 TJ Sokol NOVÁ VES NAD POPELKOU A TJ Sokol TURNOV B 8:1056
Krajský pohár 27.11.2013 18:30 TJ Sokol TURNOV B SKST LIBEREC F 4:655
Divize žen 24.11.2013 11:00 TJ Sokol KOŠŤÁLOV Sokol TURNOV B 4:154
Divize žen 24.11.2013 09:00 Sokol TURNOV B SKST LIBEREC B 1:453
Okresní přebor 1. třídy 23.11.2013 09:00 TJ Sokol BRADLECKÁ LHOTA A STAR Sokol TURNOV A 10:552
Okresní přebor 2.třídy 17.11.2013 13:00 TJ Sokol KOŠŤÁLOV C TJ Sokol TURNOV D 3:1551
Okresní přebor 2.třídy 17.11.2013 09:00 TJ Sokol NOVÁ VES NAD POPELKOU C TJ Sokol TURNOV D 5:1350
Okresní přebor 1. třídy 16.11.2013 13:00 TJ Sokol KOŠŤÁLOV B TJ Sokol TURNOV C 0:1049
Okresní přebor 1. třídy 16.11.2013 09:00 Orel STUDENEC U HOREK B TJ Sokol TURNOV C 2:1048
Krajský přebor 2. třídy 13.11.2013 18:30 TJ Sokol TURNOV B TJ Lokomotiva ČESKÁ LÍPA C 10:847
Krajský přebor 2. třídy 11.11.2013 18:30 TJ Sokol TURNOV B TJ DOKSY-MIMOŇ A 10:846
Okresní přebor 2.třídy 10.11.2013 13:00 TJ Sokol KOŠŤÁLOV C STAR Sokol TURNOV B 3:1545
Okresní přebor 2.třídy 10.11.2013 12:30 TJ Sokol TURNOV D Orel STUDENEC U HOREK D 14:444
Krajský přebor 1. třídy 10.11.2013 10:00 Jiskra KAMENICKÝ ŠENOV A TJ Sokol TURNOV A 18:043
Okresní přebor 2.třídy 10.11.2013 09:00 TJ Sokol TURNOV D Sokol VÍCHOVÁ NAD JIZEROU 12:641
Okresní přebor 2.třídy 10.11.2013 09:00 TJ Sokol NOVÁ VES NAD POPELKOU C STAR Sokol TURNOV B 8:1042
Krajský přebor 1. třídy 9.11.2013 16:00 TJ Lokomotiva ČESKÁ LÍPA B TJ Sokol TURNOV A 9:940
2. Liga žen skupina B 9.11.2013 15:00 Sokol TURNOV A Technoline KST JIRKOV 4:639
Okresní přebor 1. třídy 9.11.2013 13:00 TJ Sokol NOVÁ VES NAD POPELKOU B STAR Sokol TURNOV A 10:138
2. Liga žen skupina B 9.11.2013 10:00 Sokol TURNOV A SKST DĚČÍN B 8:237
Okresní přebor 1. třídy 9.11.2013 09:00 Orel STUDENEC U HOREK C STAR Sokol TURNOV A 10:136
Divize žen 3.11.2013 13:00 Cvikováček CVIKOV Sokol TURNOV B 3:235
Krajský přebor 2. třídy 3.11.2013 10:00 KST Victory LIBEREC A TJ Sokol TURNOV B 2:1634
Divize žen 3.11.2013 09:00 SKST LIBEREC A TJ Sokol TURNOV B 3:233
Okresní přebor 1. třídy 1.11.2013 19:00 TJ Sokol TURNOV C TJ Sokol VESEC B 10:732
Krajský přebor 2. třídy 31.10.2013 19:00 TJ Bižuterie JABLONEC NAD NISOU D TJ Sokol TURNOV B 8:1031
Okresní přebor 2.třídy 27.10.2013 13:00 TJ Sokol JESENNÝ B TJ Sokol TURNOV D 3:1529
Okresní přebor 2.třídy 27.10.2013 13:00 STAR Sokol TURNOV B TJ Sokol SEMILY B 12:630
Krajský přebor 1. třídy 27.10.2013 10:00 TJ Sokol TURNOV A TJ Sokol BRATŘÍKOV A 8:1028
Okresní přebor 2.třídy 27.10.2013 09:00 TT BENEŠOV U SEMIL A TJ Sokol TURNOV D 4:1426
Okresní přebor 2.třídy 27.10.2013 09:00 STAR Sokol TURNOV B TJ Sokol JESENNÝ A 10:827
Krajský přebor 1. třídy 26.10.2013 16:00 TJ Sokol TURNOV A Loko Depo LIBEREC B 12:625
2. Liga žen skupina B 26.10.2013 15:30 STC SLANÝ Sokol TURNOV A 6:424
2. Liga žen skupina B 26.10.2013 10:00 FK KOLÍN Sokol TURNOV A 4:623
Krajský pohár 25.10.2013 18:30 TJ Sokol TURNOV B Loko Depo LIBEREC A 6:422
Krajský pohár 22.10.2013 18:00 TJ Sokol TURNOV A TJ Sokol JABLONEC NAD JIZEROU A 0:621
Krajský přebor 2. třídy 16.10.2013 18:00 TJ Sokol TURNOV B TJ ZÁKUPY A 15:320
Krajský přebor 2. třídy 14.10.2013 18:00 TJ Sokol TURNOV B SKST LIBEREC H 11:719
Krajský přebor 1. třídy 13.10.2013 10:00 Cvikováček CVIKOV A TJ Sokol TURNOV A 11:718
Okresní přebor 2.třídy 13.10.2013 09:00 TJ Sokol VESEC C TJ Sokol TURNOV D 8:1016
Okresní přebor 2.třídy 13.10.2013 09:00 STAR Sokol TURNOV B Orel LOMNICE NAD POPELKOU A 12:617
2. Liga žen skupina B 12.10.2013 15:00 Sokol TURNOV A TTC ÚSTÍ NAD ORLICÍ B 6:015
Okresní přebor 1. třídy 12.10.2013 12:00 TJ Sokol TURNOV C STAR Sokol TURNOV A 10:014
2. Liga žen skupina B 12.10.2013 10:00 Sokol TURNOV A SK DOBRÉ D 8:213
Okresní přebor 1. třídy 12.10.2013 09:00 TJ Sokol TURNOV C TJ Sokol BRADLECKÁ LHOTA A 10:211
Okresní přebor 1. třídy 12.10.2013 09:00 TJ Sokol VESEC B STAR Sokol TURNOV A 10:412
Krajský přebor 1. třídy 11.10.2013 17:30 TJ Jiskra RASPENAVA B TJ Sokol TURNOV A 8:1010
Krajský pohár 6.10.2013 16:00 TJ Sokol TURNOV C TJ Sokol VESEC A 1:97
Krajský pohár 6.10.2013 16:00 TTC LIBEREC A TJ Sokol TURNOV B 1:98
Krajský pohár 6.10.2013 16:00 SKST LIBEREC K TJ Sokol TURNOV A 0:109
Krajský přebor 2. třídy 4.10.2013 18:00 TJ Spartak ROKYTNICE NAD JIZEROU A TJ Sokol TURNOV B 7:116
Krajský přebor 2. třídy 3.10.2013 19:00 Orel STUDENEC U HOREK A TJ Sokol TURNOV B 3:155
Krajský přebor 1. třídy 28.9.2013 16:00 TJ Sokol TURNOV A TJ Sokol ŽELEZNÝ BROD A 13:54
2. Liga žen skupina B 28.9.2013 10:30 Jiskra JAROMĚŘ Sokol TURNOV A 3:73
Krajský přebor 2. třídy 23.9.2013 18:00 TJ Sokol TURNOV B TJ Sokol VESEC A 8:102
Krajský pohár 18.9.2013 16:00 KMST LIBEREC B TJ Sokol TURNOV C 4:61